Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Toliau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalingai žygiuoja Los Andželo „Lakers“ (17-2), iškovojusi jau 10-ąją pergalę paeiliui.

26
33
75%
9/12
54%
7/13

Namuose rungtyniavęs Los Andželo klubas 125:103 (37:23, 33:26, 35:30, 20:24) sutriuškino Vašingtono „Wizards“ (6-11).

Šeimininkai šioje dvikovoje reikalus išsprendė per du kėlinius (70:49) ir todėl po pertraukos ribojo savo žvaigždžių žaidimo laiką.

Anthony Davisas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 26 taškus (7/13 dvit., 1/2 trit., 9/12 baud.), atkovojo 13 kamuolių bei blokavo 3 varžovų metimus.

Tuo metu LeBronas Jamesas per 25 minutes įmetė 23 taškus (5/8 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau 6 sykius suklydo.

Prieš buvusią komandą rungtyniavęs Dwightas Howardas per 19 minučių surinko 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei sulaukė „Wizards“ stratego Scotto Brookso pagyrų.

„Tikėjomės turėdami iš jo tokio žaidimo, kaip jis (Howardas) dabar žaidžia „Lakers“ gretose. Gaila, jog jis buvo traumuotas. Neturiu nieko blogo apie jį pasakyti, nes jis sunkiai dirbo, tačiau, deja, turėjo sveikatos problemų“, – kalbėjo Brooksas.

„Lakers“ su 17 pergalių išlieka vienvaldžiais NBA lyderiais.

„Lakers“: Anthony Davisas 26 (9/12 baud., 13 atk. kam., 3 blk.), LeBronas Jamesas 23 (11 rez. perd., 6 kld.), Quinnas Cookas 17, JaVale'as McGee 15 (11 atk. kam.), Rajonas Rondo 13, Danny Greenas 11.

„Wizards“: Bradley Bealas 18 (9 rez. perd.), Rui Hachimura 16 (8 atk. kam.), Ishas Smithas ir Jordanas McRae po 13, Isaiah Thomasas 10.

Atrinkti (0) Visi (10)
Kasiogoru 2
koks skirtumas ar davis ar davies
2019-11-30
-7
kasioguru
o tai gal Dovis - koks gi skirtumas? :) skirtumas toks, kad rasineja visokie snargliai zalfaniai, kuriem tas Davies turbut i krauja iaugo. :) NBA buvo daug Davisu, nu bet Davieso nepamenu ne vieno. yra cia tokiu, kurie ir Jordona zino. :)
2019-11-30
-10
2019-11-30
+3
...
Lakeriam ir Lebronui gerai einasi nes sudetis protinga surinkta, prie James ir Davis kruva geru role playeriu o ne kaip anksciau James komandose budavo kruva nevykeliu su veteranu minimumu kad tik zieda Lebyronas jiem iskovos. Siemet nei Davis nei paciam James nereikia dviese laimet rungtyniu, yra kas padeda.