Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-8) ekipa iškovojo pergalę Aukštaitijos derbyje.

14
25
3
2

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 78:75 (25:15, 20:19, 16:19, 17:22) patiesė Panevėžio „Lietkabelio“ (7-4) ekipą.

Po nesėkmės Panevėžio ekipa iš antrosios vietos nukrito į trečiąją.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų persvarą, o išlaikė ir antrajame kėlinyje bei ilsėtis išėjo rezultatui esant 45:34.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės ir toliau kontroliavo situaciją bei vienu metu turėjo rekordinę 14 taškų persvarą (58:44).

Visgi „Lietkabelis“ rado savųjų ginklų: likus 3 minutėms iki ketvirčio pabaigos, Vytenis Lipkevičius smeigė tritaškį, Margiris Normantas ir Željko Šakičius sumetė baudas bei sumažino atsilikimą iki 5 taškų (53:58).

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ galutinai sugrįžo į rungtynes ir netgi persvėrė rezultatą, kai Gabrielius Maldūnas pataikė dvitaškį, Lipkevičius sumetė abu baudų metimas ir svečiai išsiveržė į priekį 68:67.

Tuomet Miha Lapornikas šeimininkams pataikė dvitaškį, tačiau „Lietkabelis“ atsakė Maldūno dvitaškiu ir Tomo Dimšos tritaškiu bei pirmavo jau 73:79.

Likus rungtyniauti 39 sekundes, šeimininkams Lapornikas smeigė tritaškį ir išvedė į priekį (76:75), „Lietkabelis“ sėkmingai neužpuolė ir du baudų metimus pataikęs Arvydas Šikšnius padidino „Pieno žvaigždžių“ persvarą iki 3 (78:75).

Šeimininkai per likusias 9 sekundes į krepšį pataikyti nesugebėjo ir pasvaliečiai šventė pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 22 (4/7 trit.), Paulius Petrilevičius 14 (9 atk. kam.), Malcolmas Grantas 10, Johnas Gillonas (6 atk. kam.) ir Arvydas Šikšnius (5 atk. kam.) po 8.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 16, Margiris Normantas 13 (3/5 trit.), Željko Šakičius 12 (12 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 11 (7 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 9 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Nediela
Jeigu taip ,,Lietkabeliui"pusfinalyje teks lošt su ,,Žalgiriu" , ne su ,,Rytu".
2019-12-01
-1
2019-12-01
+7
Čia man vienam petrilevicius fenomas toks būdamas 2metru ūgio ir negalėdamas įmest į krepšį net pora metrų nuo jo pastoviai visiems tiek problemų sukelia?
2019-12-01
-4
Lekūnas pats nesupranta ko nori. Šitas debilo snukis dar nevienam kraujo sugadins.
2019-11-30
-2
Ja ja
lazybos-statybos gal?
2019-11-30
-8
Ar man tik vienam pasirodė , kad Lekūnas nenorėjo laimėti .....
2019-11-30
tt
ne tau vienam, pastovus minusas, jam gal su psicologija blogai, gauna kamolį laisvas tai dažniausiai atmeta, pataikymas tragiškas, šiandiena gale prašiko kamuolį, gavo techninę.... nesuprantu čanako ko jį vis laiko aikštėj taip ilgai jei apskritai žaidimas jam neina, panašiai ir valinskui vyr.
2019-11-30
+10
Pieno zvaigzdes
su savo pabaigom paleidzia runktyniu kontrole turint +14 vel iklimpsta isbarsto nenudega
x
ar man taip atrodė , ar teisėjai iš tikrųjų leido pasvaliui mušti kabelį grubiai, ką rodo ir pražangų skaičius. aišku banevėžys pats kaltas , kad pralošė , bet..
2019-11-30
-8
Derbis
na be intrigos neapseinama pastoviai na Lietkabelis nepasinaudojo proga laimet o pasvalys nepirmos runktynes isbarsto pranasuma vos nenudega
2019-11-30
+6
Zvaigzdes
tiesa, tiek su cbet, tiek su juventusu zvaigzdes turejo dvizenklius pranasumus bet nesugebejo laimet, o kur gali laimeti kad zaidejai 3-4 keliniuose pavargsta o treneris galetu daugiau jaunimu pasinaudoti... juk jaunimas parode kad gali zaisti, nors pakeitimui keliom minutem isleistu kad kiti zaidejai galetu pailseti...