Nuotr.: Õhtuleht-Scanpix
Nuotr. Õhtuleht-Scanpix

Australijos čempionate žibantis LaMelo Ballas tapo lygos istorijos dalimi. 19-metis jaunuolis dvejose rungtynėse paeiliui surinko trigubą dublį ir tai padarė pirmasis čempionato istorijoje, kai dvikova vyksta 40 minučių.

Gimimo vieta: Kalifornija, JAV

Paskutinį kartą toks rezultatas buvo pasiektas Darnello Mee 2005 metais. Tada rungtynės vyko 48 minutes.

Ballas akistatoje su Naujosios Zelandijos „Breakers“ per 36 minutes įmetė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tuo metu pratęsimo pareikalavusiame mače su Kernso „Taipans“ jis pasižymėjo surinkęs 32 taškus, išdalijęs 13 rezultatyvių perdavimų, sugriebęs 11 kamuolių ir įsirašęs 44 naudingumo balus.

Vienas ryškiausių artėjančios NBA naujokų biržos dalyvių Australijos pirmenybėse vidutiniškai renka po 16,3 taško, 7,1 atkovoto kamuolio ir 6,7 rezultatyvaus perdavimo per 31 žaidimo minutę.

Tiesa, jo atstovaujama Vulongongo „Illawarra Hawks“ rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne su 3 pergalėmis per 12 turų. Pirmenybėse pirmauja Sidnėjaus „Kings“ (11-1).

Atrinkti (0) Visi (5)
2019-12-01
+3
eflow,labai teisingai pastebėjai.Atrodo sunku būtų suprast,kodėl klubas taip aukoja savo rezultatus dėl šito vaikio.Tačiau reklama ir pinigai čia viską daro.Gaila aišku,kad sportinis principas nukenčia,tačiau deja taip jau yra.
2019-12-01
+14
eflow
Nenuostabu, kad jo atstovaujama komanda velkasi dugne, nes šiam vaikiui leidžiama viskas, kad tik pasikeltų savo vertę ir gautų kuo aukštesnį pick\'ą nba draft\'uose. Tik keista, kad klubo organizacija labiau yra suinterisuota į vieno žaidėjo išaukštinimą, o ne į komandos rezultatus, priešingai nei kad lkl buvo, čia pirmiausia buvo komandos rezultatai, matyt dėl to ir pabėgo iš Lietuvos ir dabar pila purvą kaip tik begali. Žinant šito žaidėjo charakterį ir visišką neprofesionalumą kaip sportininko už aikštės ribų, tai per daug dėmesio sulaukiantis žaidėjas. Bet komandoms, kurios nori į save atkreipti viso pasaulio žmonių dėmesį, yra naudinga turėti tokį žaidėją komandoje, nes komandos populiarumas, bilietų, atributikos pardavimai išauga ir tai generuoja milžiniškus pinigus, būtent todėl ir yra reikalingi tokie žaidėjai, kurie galėtų komandoms generuoti pinigus. Rezultatai šioje vietoje lieka paskutinėje vietoje.
2019-12-01
+16
Alio
na jis visai kitoks zaidejas or rimtesnis nej prienuose buvo,o ir ziauriai paauges 10+cm ir sutvirtejas..ir gynyboje stengiasi...matosi neesi mates nej vienu jo rungtyniu australijoje...jau nemeto beleko,puikiai vadovauja komandai..bet ko noreti kai aaron brooks gavo trauma,o kiti zaidejai neptuno,ryto lygio..tai ir velkasi dugne