Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Du kėlinius nuo varžovų atitrūkti negalėjęs Kauno „Žalgiris“ (12-0) išliko vienintele nepralaimėjusia nacionalinių pirmenybių ekipa.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače namuose 100:82 (23:17, 19:23, 24:18, 32:24) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (7-5) krepšininkus.

„Žalgiris“ susitikime pataikė 13 iš 23 tritaškių ir taip deklaravo net 56 procentų tolimų metimų taiklumą.

K.C. Riversas susitikime per 27 minutes pataikė 6 tritaškius iš 7 ir surinko 18 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 17 balų naudingumą.

„Žalgiris“ šia pergalė nacionaliniame čempionate nutraukė „Neptūno“ penkių pergalių seriją.

46 procentus (6/13 trit.) tolimų metimų pirmojoje pusėje pataikęs „Žalgiris“ vis bandydavo pabėgti į priekį, tačiau „Neptūnas“ greitai prisivydavo varžovus. Taip „Neptūnas“ po dviejų susitikimo ketvirčių nuo varžovų atsiliko vos dviem taškais – 40:42.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę žalgiriečiai bandė dar kartą atsiplėšti – Riversas per 7 kėlinio minutes pataikė 3 tolimus metimus ir „Žalgiris“ pirmavo 7 taškais (62:55).

Nors „Neptūnas“ puikiai išpildė paskutinį derinį, o Osvaldas Olisevičius taikliu dvitaškiu su sirena užbaigė trečiąjį kėlinį, Klaipėdos klubas po trisdešimties žaidimo minučių atsiliko 8 taškais – 58:66.

Artūras Milaknis prasiveržė ir pelnė dvitaškį, jau kitoje „Žalgirio“ atakoje Nigelis Hayesas pelnė taškus iš po krepšio, kauniečiai įgijo 14 taškų (76:62) persvarą, o Tomas Rinkevičius, likus 6 su puse minutės, paprašė minutės pertraukėlės.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Riversas pataikė tolimą metimą, o Thomasas Walkupas pakabino kamuolį ore Zachui LeDay, kuris dėjo iš viršaus ir padidino „Žalgirio“ persvarą iki 16 – 84:68.

Hayesas, likus 7 sekundėms, išprovokavo pražangą ir stojo mesti baudos metimų. Abu amerikietis realizavo bei pelnė 100 tašką, taip įtvirtindamas „Žalgirio“ pergalę.

„Žalgiris“: K.C. Riversas 18 (6/7 trit.), Zachas LeDay 15 (5 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 11, Jockas Landale‘as (8 atk. kam.) ir Nigelas Hayesas po 10, Martinas Gebenas 9 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 8.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 15 (5 atk. kam.), Deividas Gailius 13 (3/5 trit.), Andre Williamsonas 11, Žygimantas Janavičius 9 (7 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 8.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (11)
Nuo ruskių gaus ir vėl verks. Tik LKL ir žaisti. Nenugalimieji čia.
2019-12-01
-25
"Tritaškiais spindėjęs „Žalgiris“ ..." - nepergarsiai pasakyta?
2019-12-01
+14
Tai aisku siandien vel tritaskius pataiko... nu ka su cska vel 2 ar 3 is 20 laukia.....
2019-12-01
+33
Ateinančia savaitę bus naujas įžaidėjas žalgiri laukit naujienų :)
2019-12-01
-8
2019-12-01
+9
Dilmah
Neptūnas šiuo metu visa galva geresni už bankrutuojantį, lizinginį, korupcijos liūne paskendusį kowno projektėlį! Pažiurėsim, ar ir šiandien teisėjai bandys temti kowno kreivasnukius!