Aštuntą pergalę moterų krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybėse iškovojo Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos „Fever“ klubas, namuose 57:55 palaužęs Minesotos „Lynx“ krepšininkes. Tai buvo šeštoji iš eilės Indianos krepšininkių pergalė namuose.

Nugalėtojų gretose naudingai rungtyniavo J.Štreimikytė-Virbickienė. Ji per 13 minučių pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Kelly Schumacher ir Kelly Miller, pelniusios po 10 taškų. Minesotos ekipoje išsiskyrė Katie Smith – 17 taškų.

Indianos komanda (8 pergalės, 4 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje toliau žengia antra. „Lynx“ (6, 6) Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą.

Kitoje, dviejų geriausių lygos ekipų dvikovoje, Konektikuto „Sun“ 61:50 nugalėjo Sakramento „Monarchs“ ir iškovojo 9 pergalę per 11 susitikimų.

Nesėkminga ši dvikova buvo „Sun“ krepšininkei Katie Douglas. Vilniaus „Lietuvos telekomui“ priklausanti gynėja per 35 minutes pelnė 5 taškus (2/7 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimo. Kita „Lietuvos telekomo“ legionierė, Jennifer Derevjanik per 9 minutes nė karto nemetė į krepšį, tačiau sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Po šio laimėjimo „Sun“ išliko pirmojoje WNBA Rytų konferencijos vietoje. Tuo tarpu „Monarchs“ (8, 3) pirmauja Vakaruose.