Darjušas Lavrinovičius ir Kazanės „Uniks“ žengia tarp šešiolikos stipriausių ULEB taurės komandų. Atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse Kazanės klubas 93:96 (19:25, 18:24, 31:20, 25:27) nusileido Ankaros „Turk Telekom“, tačiau pateko į kitą etapą, nes pirmąsias rungtynes namie laimėjo 91:65.

Antrajame kėlinyje „Turk Telekom“ pirmavo 15 taškų skirtumu (46:31), o trečiajame kėlinyje buvo padidinę savo pranašumą iki 16 taškų (53:37). Tačiau tai viskas, ką jie sugebėjo pasiekti. „Uniks“ likusią kėlinio dalį spurtavo ir po trijų kėlinių jau atsilikinėjo vos vienu tašku – 68:69.

Paskutiniame kėlinyje „Uniks“ pirmavo 91:89, tačiau mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė „Turk Telekom“ ir šventė pergalę 3 taškais. Visgi to buvo per maža, kad patektų į kitą etapą.

„Uniks“ ketvirtfinalyje žais prieš didžiausią staigmeną pateikusią Kvakenbriuko „Artland Dragons“ ekipą. Šios poros nugalėtojas keliaus į finalo aštuoneto varžybas Turine.

Lavrinovičius šiame mače aikštėje praleido 19 su puse minutės ir pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kamuolį perėmė, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Uniks“: Tariqas Kirksay 26, Duško Savanovičius ir Virgilas Stanescu (11 atk. kam.) po 17, Sergejus Čikalkinas 12, Victoras Keyru 10.

„Turk Telekom“: Chrisas Willaiamsas 20, Krisas Langas 19, Halukas Yildirimas 15, Khalidas El-Aminas 13, Muratcanas Gulleris 12.