NBA vicečempionai „Golden State Warriors“ (4-18) šį sezoną ir toliau vargsta.

18
8
100%
4/4

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 79:104 (23:20, 17:29, 13:27, 26:28) nusileido Atlantos „Hawks“ (5-16) ekipai, kuri nutraukė 10-ies pralaimėjimų iš eilės seriją.

79 pelnyti taškai – antros nerezultatyviausios „Warriors“ rungtynės treniruojant Kerrui. Šiąnakt šis susitikimas strategui buvo 537-asis stovinti prie „Warriors“ vairo.

„Hawks“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Trae Youngas surinko 4 taškus paeiliui, Evanas Turneris pataikė dvitaškį, Alexas Lenas įkrovė iš viršaus, o šeimininkai spurtavo 14:2 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 76:53.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o vienu metu Atlantos ekipos pranašumas siekė 28 taškus (99:71).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Youngas pelnė 24 taškus (8/13 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį bei 7 kartus suklydo.

„Hawks“: Trae Youngas 24 (8/13 dvit., 7 kld.), DeAndre Hunteris 18 (4/8 dvit.), Damianas Jonesas 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Alexas Lenas 11 (5/6 dvit.).

„Warriors“: Ericas Paschallis 24 (7/9 dvit., 9 atk. kam.), Alecas Burksas 15 (4/11 dvit., 1/5 trit.), Ky Bowmanas (8 atk. kam.) ir Omari Spellmas (9 atk. kam.) po 10.