Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Rudy Gobertas sužaidė geriausias sezono rungtynes, bet jo atstovaujama Jutos „Jazz“ (12-9) pergalės nepasiekė.

17
24
2
33%
3/9

„Jazz“ svečiuose 94:103 (23:31, 19:29, 24:25, 28:18) nusileido Filadelfijos „76ers“ (15-6) krepšininkams, kuriems tai buvo 10-oji namų pergalė iš tiek pat galimų. Jutos klubas patyrė ketvirtąją nesėkmę per pastaruosius penkis susitikimus.

Prancūzas per 36 minutes pelnė 27 taškus (11/15 dvit., 5/10 baudos), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Tuo metu „76ers“ mačo eigą nulėmė jau pirmoje mačo dalyje. Tobias Harrisas pataikė baudos metimą, Matisse‘as Thybulle‘as smeigė tritaškį, dar du taškus pridėjo Benas Simmonsas, o šeimininkai laimėjo atkarpą 16:0 bei antrajame kėlinyje turėjo beveik dvigubą pranašumą – 52:27.

Antroje mačo dalyje „76ers“ išlaikė iniciatyvą, o „Jazz“ deficitą sumažino tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet mačo baigtis buvo aiški.

Nugalėtojų gretose išsiskyręs Harrisas pelnė 26 taškus (9/18 dvit., 1/5 trit., 5/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

„76ers“: Tobias Harrisas 26 (9/18 dvit., 9 atk. kam.), Alas Horfordas 17 (3/9 dvit., 8 atk. kam.), Joelis Embiidas 16 (4/11 dvit., 11 atk. kam.), Benas Simmonsas 14 (7/11 dvit., 9 rez. perd., 8 atk. kam.).

„Jazz“: Rudy Gobertas 27 (11/15 dvit., 12 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 18 (5/13 dvit., 1/6 trit.), Joe Inglesas 13 (3/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.).