Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Ankstyvą antradienio rytą vykusiose NBA lygos rungtynėse tarp Šarlotės „Hornets“ (8-14) ir Finikso „Suns“ (9-10) ekipų, sunkią pergalę svečiuose 109:104 (28:21, 31:18, 21:34, 29:31) iškovojo Finikso klubas.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančiojo vaidmenį atlikę Šarlotės krepšininkai, susitikimui artėjant pabaigos link, sugebėjo inicijuoti spurtą. Likus kiek daugiau nei minutei iki finalinio švilpuko, svečiai turėjo septynių taškų deficitą (97:104), tačiau tada du tritaškius paeiliui pataikė, lig tol visus septynis metimus iš toli prametęs, Kelly Oubre.

16
20
10
100%
5/5

Šeimininkai dar bandė gelbėtis ir, paskutinėje atakoje norėdamas išlyginti rezultatą, Devonte Grahamas paleido sudėtingą tolimą metimą, bet kamuolis nelietė lanko ir Finikso klubas šventė devintąją pergalę šiame sezone.

Būtent Oubre buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Jis per 38 minutes pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 2/9 trit., 5/7 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 2 kartus prasižengė.

Devinas Bookeris prie pergalės taip pat pridėjo 23 taškus (4/5 dvit., 3/10 trit., 6/7 baudos), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 5 kartus suklydo.

„Hornets“: Marvinas Williamsas 22 (3/5 dvit., 10/10 baudos, Devonte Grahamas 15 (4/9 dvit., 1/10 trit., 13 rez. perd.), Terry Rozieras 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), P.J. Washingtonas (5/5 dvit.) ir Cody Zelleris (5/7 dvit., 8 atk. kam.) po 11.

„Suns“: Kelly Oubre (2/9 trit.) ir Devinas Bookeris (3/10 trit.) po 23, Dario Šaričius 16 (10 atk.kam), Frankas Kaminsky 12 (5/8 dvit., 0/4 trit.).