Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Lietuviškoji Permės „Parma“ (3-6) ekipa VTB Vieningoje lygoje palaužė Eurolygoje rungtyniaujantį „Zenit“ (4-5) klubą.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai antradienio vakarą išvykoje 86:80 (22:21, 14:9, 20:22, 30:28) nugalėjo Sankt Petergurgo krepšininkus, vadovaujamus Joano Plazos.

Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, pats du sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Tuo metu Adas Juškevičius per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, du kartus pats pažeidė taisykles bei užfiksavo 12 balų naudingumą.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Parma“ spurtavo 20:7 ir pirmavo jau 17 taškų – 76:59. „Zenit“ dar buvo priartėjusi iki 73:78, tačiau vėliau Permės klubas atitolo ir pergalę išsaugojo.

„Zenit“: Timas Abromaitis 16, Mateušas Ponitka 15, Willas Thomasas 13.

„Parma“: Artiomas Zabelinas 19, Maksimas Grigorjevas 18, Eigirdas Žukauskas 16, Lorenzo Williamsas 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
mod123
Ekspertai prakalbo, bet kas bet kam gali pralost rungtynes, realas ir feneris irgi gauna savam fronte nuo daug silpnesniu kartais, ir prie ko tas zalgiris, straipsnis ne apie ji.