Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Paskutines dvejas rungtynes dėl ligos praleidęs Jonas Valančiūnas į aikštę grįžo galingu pasirodymu.

25
24
82%
9/11
3

Arti asmeninio rezultatyvumo rekordo buvęs lietuvis sumetė 32 taškus, tačiau tai Memfio „Grizzlies“ (6-15) neišgelbėjo nuo pralaimėjimo – išvykoje 99:106 (20:27, 15:23, 29:28, 35:28) nusileista Čikagos „Bulls“ (8-14).

Uteniškis per 29 minutes realizavo 12 iš 17 dvitaškių, 8 baudas iš 10, atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo asmeninis rezultatyvumo rekordas NBA – 34 taškai.

Prieš dvikovą „Grizzlies“ vyr. treneris Tayloras Jenkinsas galvojo riboti šviežiai pasveikusio Valančiūno žaidimo laiką, tačiau galiausiai Lietuvos rinktinės centras žaidė daugiau nei yra jo vidurkis – 24,6 minutės.

Likus žaisti puspenktos minutės, Jae Crowderis antrąkart per „Grizzlies“ atkarpą 8:0 pataikė iš toli ir svečiai buvo priartėję vos per tašką – 87:88.

Tuomet po minutės pertraukėlės Zachas LaVine'as įsmeigė tritaškį, Crowderis prasižengė puolime, LaVine'as pridėjo dvitaškį, Krisas Dunnas įmetė tolimą metimą ir šeimininkai pasijuto saugiai – 96:87.

Kovingai po „Bulls“ krepšiu žaidęs Valančiūnas surinko paskutiniuosius devynis „Grizzlies“ taškus, tačiau į kiekvieną rezultatyvų išpuolį taškais atsakė ir Čikagos ekipos žaidėjai, galiausiai laimėję 106:99.

Memfio ekipos lyderis Ja Morantas, vidutiniškai renkantis po 18,6 taško per rungtynes, dėl nugaros skausmų praleido trečią mačą paeiliui.

„Grizzlies“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės ir aštuntasis per paskutiniąsias devynerias rungtynes.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 25, Wendellis Carteris 16 (13 atk. kam.), Lauri Markkanenas 15 (4/8 trit.), Tomašas Satoransky 13 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Krisas Dunnas 10.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 32 (13 atk. kam.), Jarenas Jacksonas (5/20 metimai) ir Jae Crowderis (3/10 trit.) – po 15, Gaysonas Allenas 12 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Čikaga
Kaip sakė Čikagos komentatoriai pirmoj pusėj: stebėtina, kodėl JV neįtraukia į žaidimą, nes Čikagoj nėra, kas nuo jo apsigintų. Na, nuo antros pusės įtraukė labiau, ir kitas rezultatas buvo.
2019-12-06
-4
D.
Tikiuos Čikaga pateks į PO. O Valančiūnui linkiu pereit ne į G lygio komandą. Motiejūnas irgi surenka tą statistiką Kinijoje. NBA Reg. sez gynybos beveik nėra. Komanda tragiška. Vertint Valančiūno nėra ką. Gerai, kad nors ne looseris, looserių komandoj.
2019-12-05
-3
MyzkPriesVeja
Nepateks Buliai i PO nes balaganas komandoj, LaVine daro ka nori o visi like vidutiniokai kurie kartais sulosia kaip sikart.