Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr.: TASS – Scanpix

Nigelas Hayesas lemiamoje atakoje gynyboje atsistojo prieš Mike'ą Jamesą ir nors Maskvos CSKA vedlys pataikė pergalingą metimą, Thomasas Walkupas mano, kad viskas buvo atlikta pagal Kauno „Žalgirio“ taisykles.

Fotogalerija

„Jamesas pataikė kelis sudėtingus metimus ir tiek. Nigelas rungtynių pabaigoje puikiai žaidė gynyboje, aš jam jau tai pasakiau. Jamesas tokį patį metimą atliko prieš mane ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir tuomet nepataikė.

Yra kaip yra – vyrukas kartą nepataikė metimo, kitą sykį jau pataikė. Mūsų gynyba nebuvo kalta, mes viską darėme pagal savo taisykles. Jis geras žaidėjas, neįmanoma jo palikti su nuliu taškų. Mes su Jamesu didžiąją rungtynių dalį gerai darbavomės, bet jis pataikė sunkius metimus“, – po pralaimėjimo Maskvoje 82:85 per pratęsimą kalbėjo Thomasas Walkupas.

Jamesas rungtynėse per 26 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 8/9 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vienas rezultatyviausių šio sezono krepšininkų per pagrindinį laiką pelnė tik 9 taškus, tačiau per pratęsimą, kurį CSKA laimėjo 16:13, įmetė 10 taškų.

Walkupas rungtynėse per 36 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, septynis sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Amerikietis pasiekė savo žaistų minučių, atkovotų kamuolių, pataikytų tritaškių ir išprovokuotų pražangų (6) rekordus Eurolygoje bei užfiksavo prarastų kamuolių antirekordą (7).

„Rungtynes nulėmė kelios detalės. Krepšinis niekada nebus tobulas, bet norint įveikti stipresnes komandas, mes turime žaisti pagal savo žaidimo planą, laikytis fiziškumo. Mums dalį rungtynių pavyko tai padaryti“, – pažymėjo Walkupas.

„Žalgiriui“ ir vėl ne itin sekėsi pataikyti iš toli, mat vienas po kito laisvi metimai skriejo pro šalį. Galop Walkupas ketvirtojo kėlinio pabaigoje smeigė du tritaškius ir pagerino „Žalgirio“ pataikymą rungtynėse iki 33 procentų (6/18).

„Vyrukai treniruočių salėje yra kiekvieną dieną. Galima tai vadinti kaip tik norite. Žinome skaičius, bet mes dėl nesijaudiname, nes visi vyrukai dirba treniruočių salėje, kiekvienas atliekame metimus. Jeigu žaisime teisingai, įkris ir metimai“, – pažymėjo Walkupas.

Kitas rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais gruodžio 13-ąją namuose su Valensijos „Basket“.