Penktąją pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-7).

100%
4/4
88%
7/8

Dragano Šakotos auklėtiniai išvykoje 77:67 (20:18, 19:22, 18:10, 20:17) parklupdė vis dar be Artūro Gudaičio rungtyniavusią Milano „AX Armani Exchange“ (7-5) ekipą.

Pirmiesiems kiek atitrūkti pavyko svečiams, kai trečiojo kėlinio pabaigoje Billy Baronas smeigė tritaškį, Michaelas Ojo pridėjo dvi taiklias baudas, o iš viso Belgrado ekipa atkarpą laimėjo 12:4 ir susikūrė dviženklę persvarą (57:47).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus minutę ir 20 sekundžių, svečiai pirmavo 69:65, tačiau jau netrukus jų persvarą padidino Lorenzo Brownas, kuris realizavo abu baudų metimus, pridėjo svarbų dvitaškį ir, likus pusei minutės, Belgrado klubas pirmavo 73:65.

Milano ekipai per likusį laiką nepavyko suorganizuoti sėkmingo puolimo ir svečiai iš Serbijos šventė pergalę.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Lorenzo Brownas, kuris per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir iš viso surinko 28 naudingumo balus.

„AX Emporio Armani“: Sergio Rodriguezas 14 (5 atk. kam.), Amadeo Della Valle, Jeffas Brooksas (7 atk. kam.) ir Riccardo Moraschini po 7.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 21 (7 rez. perd., 28 naud. bal.), Billy Baronas 17 (4/8 trit.), Derrickas Brownas 12.

Atrinkti (0) Visi (5)
Žalgirio vadybai
Va kaip reikia komandą komplektuoti,turiu omeny CZ.
2019-12-06
-2
Staigmena
na Zvezda jau 3 pergale is eiles palei statistika tik vienas Rodrigezas dar bande tempti kiti kazkaip be ugneles zaide
2019-12-06
+2
Kiek netiketai
kas atsitiko armaniui Tai gal gudaicio trukumas dar be Micovo
2019-12-06
+1
armaniui tas pats kartojasi kas pernai, galingai startuoja, o paskui rieda zemyn..