Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Anthony Randolphas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Madrido „Real“ (9-3) pratęsė pergalingą seriją.

18
28
100%
6/6
80%
4/5

Pablo Laso auklėtiniai namuose 111:99 (30:29, 23:20, 27:21, 31:29) pranoko Valensijos „Basket“ (4-8) bei iškovojo jau septintąją pergalę paeiliui. Šiuo metu tai – ilgiausia pergalių serija Eurolygoje.

Randolphas per 23 minutes pelnė 18 taškų (4/5 trit., 6/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

„Real“ į priekį truktelėjo po ilgosios pertraukos. Walteris Tavaresas pelnė taškus iš po krepšio, Jaycee Carrollas bei Randolphas realizavo baudų metimus ir „Real“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 72:62.

Šeimininkai savo persvarą dar labiau įtvirtino ketvirtojo kėlinio pradžioje. Rudy Fernandezas smeigė tritaškį, Jordanas Mickey bei Carrollas pridėjo po dvitaškį ir po spurto 7:0, „Real“ įgijo 17 taškų persvarą – 87:70.

Tiesa, Valensijos ekipa sugebėjo atsakyti savuoju spurtu ir po trijų Alberto Abalde baudų metimų, „Basket“ deficitas sumenko iki 7 taškų (87:94).

Vis tik neilgai trukus Trey Thompkinsas bei Fabienas Causeuras smeigė po tritaškį ir mačo baigtis tapo aiški – 103:90.

Puikiu kamuolio skirstymu šiame mače išsiskyrė Facundo Campazzo. Argentinietis atliko 17 rezultatyvių perdavimų, o prie jų pridėjo 8 taškus (1/4 dvit., 2/3 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 3 išprovokuotas baudas, 3 klaidas bei 21 naudingumo balų.

„Real“ šiame mače pasižymėjo įspūdingu taiklumu. Šeimininkai dvitaškius realizavo 60 proc. taiklumu (21/35), tritaškius – 59 proc. (17/29), o baudų metimus – 90 proc. (18/20). Tai buvo rezultatyviausios „Real“ sezono rungtynės Eurolygoje.

„Real“: Anthony Randolphas 18 (4/5 trit.), Fabienas Causeuras 16 (4/6 trit.), Trey Thompkinsas 14 (3/3 trit.), Jaycee Carrollas ir Walteris Tavaresas (6/7 dvit.) po 12, Jordanas Mickey 10.

„Basket“: Jordanas Loydas 21 (4/5 trit.), Mike‘as Tobey 20 (7/10 dvit.), Bojanas Dubljevičius 17 (3/7 trit.).