Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Davis Bertans sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Vašingtono „Wizards“ (7-13) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 119:113 (25:33, 40:22, 26:26, 28:32) palaužė Filadelfijos „76ers“ (15-7).

27
24
67%
10/15
100%
4/4

Šeimininkai perlaužė rungtynes antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 40:22 ir įgiję dviženklę persvarą (65:55), nebepaleido mačo kontrolės.

Antrajame kėlinyje puolime sprogęs Davis Bertans per ketvirtį pelnė 19 taškų, pataikęs 5 tritaškius. Iš viso iki pertraukos puolėjas buvo realizavęs visus 6 tolimus metimus ir surinkęs 22 taškus.

Latvis aikštėje praleido 37 minutes ir per jas pelnė 25 taškus (2/3 dvit., 7/13 trit.) bei atkovojo ir perėmė po kamuolį.

Rezultatyviau už Bertanį nugalėtojų gretose žaidė Rui Hachimura ir Bradley Bealas. Japonas pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius, o Bealas pridėjo 26 taškus (6/20 dvit., 1/4 trit., 11/13 baud.) ir 10 sugriebtų kamuolių.

Svečius šioje dvikovoje pražudė 21 klaida, iš kurių net 15 padarė Beno Simmonso (7 kld.) ir Joelio Embiido (8 kld.) duetas.

Rezultatyviausiai „76ers“ rungtyniavo Tobiasas Harrisas, surinkęs 33 taškus (10/20 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.) ir atkovojęs 7 kamuolius.

Embiidas surinko galingą dvigubą dublį – 26 taškai (6/10 dvit., 1/2 trit., 11/14 baud.) ir 21 atkovotas kamuolys.

Tai buvo jau dešimtoji iš eilės Filadelfijos ekipos nesėkmė Vašingtone. Paskutinį kartą „76ers“ JAV sostinėje pergalę šventė 2013-ųjų lapkričio 1-ąją.

„Wizards“: Rui Hachimura 27 (10/15 dvit.), Bradley Bealas 26 (6/20 dvit., 11/13 baud., 10 atk. kam.), Davis Bertans 25 (7/13 trit.), Isaiah Smithas 19 (8 rez. perd.).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 33 (10/20 dvit.), Joelis Embiidas 26 (11/14 baud., 21 atk. kam., 8 kld.), Benas Simmonsas 17 (8/10 dvit., 10 rez. perd., 7 kld.), Raulis Neto ir Alas Horfordas po 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
Latviukam aukso amzius, visa laika troiceriu rinktine budavo ir pagaliau sulauke eros kai tritaskio metymas vos ne svarbiausias dalykas siuolaikiniame krepsinyje.
2019-12-07
-1
Bertans šiemet puikiai žaidžiai,tritaškius gerai mėto.Be reikalo Spursai su juo nepratęsė sutarties,parodo,kad daug naudos gali duoti.Ir Hachimura gerą naujoko sezoną žaidžia,jau dabar tarp komandos lyderių.