Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix

Maskvos CSKA lyderis Mike'as Jamesas rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ buvo pristabdytas iki paskutinių pratęsimo minučių, tačiau mačo pabaigoje surengė neįtikėtiną pasirodymą, vainikavęs jį pergalę nulėmusiu tritaškiu su sirena.

Fotogalerija

Likus 63 sekundėms iki papildomos atkarpos pabaigos, Jamesas savo sąskaitoje turėjo 9 taškus, tačiau tuomet pridėjo dvitaškį (77:76), kitoje atakoje – metimą su pražanga (80:78), vėliau pataikė iš vidutinio nuotolio (82:80), o mačą uždarė tritaškiu su sirena.

Dėka tokio pasirodymo pratęsimo pabaigoje, Jamesas surinko 19 taškų ir viršijo savo 18,7 taško vidurkį.

„Treneris (Itoudis) ir komandos draugai liepė man išlikti agresyviam, nors žaidžiau blogai apie keturis kėlinius. Laimei, žaidėme pratęsimą ir man buvo liepta rungtyniauti agresyviai bei tai suveikė. Paskutinėje atakoje norėjau susikurti gerą metimą ir man pavyko išmesti tokį tritaškį, kokį aš dažniausiai metu ir jis įkrito“, – po mačo kalbėjo dvikovos herojus.

„Pratęsime, mano nuomone, turėjome savo galimybių ir priėmėme gerus sprendimus, – teigė CSKA strategas Dimitris Itoudis. – Mike'as (Jamesas) verždavosi, prieš tai – Kyle'o (Hinesas) dėjimas bei geras metimas iš po krepšio. Rungtynės galėjo pasisukti į bet kurią pusę ir taip pat noriu pasveikinti „Žalgirį“, kurie sužaidė gerą mačą. Jie visada kaunasi, turi charakterį ir žaidžia kietą krepšinį.“

Kitą savaitę Eurolygoje CSKA Tel Avive susikaus su vietos „Maccabi“, o „Žalgiris“ namuose priims Valensijos „Basket“.