Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Vieną rezultatyviausių visų laikų Eurolygos pirmųjų pusių sužaidusi „Barcelonos“ (9-3) komanda su vėjeliu skrajojo Rimo Kurtinaičio tvirtovėje. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai penktadienį Mityščiuose 102:94 (31:22, 30:26, 23:22, 18:24) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (6-6), kuriai tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.

28
30
3
70%
7/10

Visas rungtynes solidžią persvarą prieš varžovus turėjusi „Barcelona“ sustojo lemiamame ketvirtyje, kai po dviejų iš eilės Sergejaus Karasiovo tritaškių „Chimki“, likus žaisti 1 min. 12 sek., priartėjo iki 94:97.

Visgi kitoje atakoje, likus žaisti 51 sek., Nikola Mirotičius dvitaškiu pelnė savo 28-ąjį tašką, šeimininkai neužpuolė, o tašką rungtynėse tolimu metimu padėjo Malcolmas Delaney.

„Barca“ dar iki ilgosios pertraukos pelnė 61 tašką ir taip buvo vos per 4 taškus nuo Eurolygos pirmosios pusės taškų rekordo, kuris priklauso Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandai (65 taškai, 2015 metais).

Apskritai pusės rungtynių taškų rekordas priklauso Madrido „Real“ komandai (70 taškų, 2000 metais)

Katalonai per pirmus du kėlinius pataikė net 8 tritaškius iš 11 (72 proc. taiklumas) ir antrojo kėlinio viduryje surengė spurtą 19:5, po kurio įgijo triuškinamą persvarą – 54:35.

Po ilgosios pertraukos „Chimki“, pelniusi 8 taškus iš eilės, buvo priartėjusi iki 65:75, tačiau „Barca“ greitai atsitiesė ir vėl nutolo (82:65).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai kelis kartus priartėjo iki 10 taškų, kol paskutinėmis minutėmis surengė paskutinį spurtą.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Mirotičius, per 32 minutes pelnęs 28 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 8/10 baudos) ir atkovojęs 9 kamuolius.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23, Jeremy Evansas 16, Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Sergejus Karasevas po 14, Stefanas Jovičius 11 (5 rez. perd.), ..., Jonas Jerebko 6 (6 rez. perd.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 28 (8 atk. kam.), Malcolmas Delaney 17 ir Ante Tomičius 15, Adamas Hanga (6 rez. perd.), Cory Higginsas ir Kyle’as Kuricas po 10.

Atrinkti (0) Visi (10)
Mirotičius kol kas pilnai savo uždarbį atidirba.Daug gauna pinigų,bet investicija pasiteisino.Pati Barca atsigavo po sutriuškinimo praeitą savaitę ir puolime darė,ką norėjo.Khimkuose Karasiovas pagaliau sužaidė,nes iki šiol labai blankus buvo.
2019-12-06
+4
Alios
kad europoj gynybos nera...meto tiek kiek NBAo taiklumas zymiai geresnis nej NBA..akivaizdu kad europoja jam zymiai lengviau ir gynybos nerasta europoje
2019-12-06
-3
:)))
tas pats realas pries chimki siais metais per pirma puse 65imete, tai prie ko cia tas niznij
Chimki
na chimki kovojo iki galo na truko Timmos na sikart ir Daviesas nesuzaide geru runktyniu
2019-12-06
+5
Dadu
idomu kai eurolygos komandos tarkim pelno 90 tasku,ar kaip dabar barca 102 taskai...kiek pelnytu zaisdami kaip NBA po 48 minutes...jei per 40 min 102...tai pridejus dar 8 min apie 120?