Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Toliau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dvigubų dublių seriją tęsiantis Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (14-8) patytė pralaimėjimą.

25
37
3
2

Lietuvio atstovaujama ekipa Detroite 101:108 (19:32, 25:23, 31:16, 26:37) nusileido vietos „Pistons“ (9-14).

Sabonis aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau septintasis paeiliui aukštaūgio dvigubas dublis, bei 17-asis šį sezoną NBA per 20 susitikimų.

„Pacers“ po dviejų kėlinių atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (44:55), tačiau antrą rungtynių pusę pradėjo atkarpa 16:6 (60:61), o prieš lemiamą ketvirtį jau ir pirmavo (75:71) bei dvikovos likimas sprendėsi per paskutines minutes.

Likus 82 sekundėms iki mačo pabaigos, Sabonis pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą (99:99), o jau prasidėjus paskutinei minutei tą patį padarė ir T.J. Warrenas (101:101), tačiau lemiama rungtynių atkarpa priklausė Blake'ui Griffinui ir Derrickui Rose'ui, kurie surinko penkis taškus be atsako (106:101) ir atvedė savo klubą į pergalę.

Šį sezoną komandos tarpusavyje jau sužaidė keturis kartus ir tris pergales šventė „Pistons“.

Sunkiai sustabdomas nugalėtojų gretose buvo Andre Drummondas, kuris per 41 minutę pelnė 25 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 22 kamuolius bei blokavo 2 varžovų metimus.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Warrenas per 30 minučių įmetė 26 taškus (10/15 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.).

„Pistons“: Andre Drummondas (9/16 dvit., 7/9 baud., 22 atk. kam.) ir Blake'as Griffinas (8/12 baud.) po 25, Luke'as Kennardas 15, Derrickas Rose'as 14, Christianas Woodas 11.

„Pacers“: T.J. Warrenas 26 (10/15 dvit.), Malcolmas Brogdonas 21, Domantas Sabonis 18 (7/15 dvit., 13 atk. kam.), Jeremy Lambas 12, Dougas McDermottas 10.

Atrinkti (0) Visi (10)
Jonas
neblogas tas Saboniukas, uz utenos pluga tikrai geresnis, bet per anksti zvaigzdet jau pradeda. gynyboj grybas ir ka Drumondas su juo padare aiskiai matyt. Dar daug apsikt zoles, bet jei tobules o ne tik statiatikos vergas bus, bus neblogas.
2019-12-07
-8
nepainiok pozicijų
Su Drummondu "dirbo" Turneris (o ne Sabonis), - nepainiok pozicijų ! ;)). Saboniui teko Griffinas - irgi ne saldainiukas... , bet Saboniukas su juo sužaidė maždaug apylygiai. ___ O štai Turneriui tai buvo blogai... - ir Drummondas įsisiautėjo, ir pats Turneris nei reboundų, nei taškų ...
2019-12-07
+7
Sabonis jau pripratino mus prie dublių,čia įprastas dalykas pasidarė.Bet su Turneriu kol kas duetas sunkiai įsivažiuoja.Mūsiškis savo progas puikiai išnaudoja,o va Turneris plaukioja aikštelėje.Reiškias ne taip lengvai sugeba prisitaikyti prie naujovių.