Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Milvokio „Bucks“ (20-3) ir pats Giannis Antetokounmpo pasirūpino, kad jo 25-asis gimtadienis nebūtų sugadintas.

27
24
63%
10/16
11

NBA MVP vedama „Bucks“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 119:91 (30:15, 22:28, 35:19, 32:29) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ (16-7) ir iškovojo 14-ąją pergalę paeiliui.

Tai yra ilgiausia „Bucks“ pergalių serija nuo 1973-ųjų.

Šeimininkai šiose rungtynėse reikalus išsprendė per tris kėlinius ir galėjo pataupyti savo lyderį Antetokounmpo, kuris aikštę paliko iki mačo pabaigos likus 9 minutėms, kai komandas skyrė 36 taškai – 103:67.

Graikas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas spėjo pelnyti 27 taškus (10/16 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.) ir atkovoti 11 kamuolių.

Tai buvo jau šeštasis kartas šį sezoną, kai Antetokounmpo sugeba per rungtynes, kuomet žaidžia mažiau nei 30 minučių, surinkti bent 25 taškus ir atkovoti bent 10 kamuolių. Nuo 1951-1952 metų sezono, kuomet buvo oficialiai pradėtas skaičiuoti žaidėjų praleistas laikas aikštėje, niekam nebuvo pavykę tokio rezultato užfiksuoti daugiau nei 5 kartus.

„Kažkada buvau 25-erių, bet nebuvau toks geras“, – po dvikovos juokavo „Bucks“ varžovų strategas Docas Riversas.

Los Andželo klubo žvaigždės Paulas George'as ir Kawhi Leonardas kartu sukrapštė 30 taškų.

Pirmasis įmetė 13 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius, o Leonardas pridėjo 17 taškų (4/12 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (10/16 dvit., 11 atk. kam.), Khrisas Middletonas 17, Ersanas Ilyasova ir Patas Connaughtonas po 13, Donte DiVincenzo 11, Ericas Bledsoe 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 17 (4/12 dvit.), Ivica Zubačas 14 (12 atk. kam.), Paulas George'as 13, Lou Williamsas ir Montrezlas Harrellas po 11.