Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas kartu surinko 70 taškų, o jų atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (20-3) neturėjo vargo Portlande.

39
39
3
67%
10/15

Franko Vogelio vadovaujama „Lakers“ išvykoje 136:113 (39:34, 38:28, 33:31, 26:20) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ (9-14).

Tai buvo jau 11-oji iš eilės „Lakers“ pergalė svečių arenose, o 136 pelnyti taškai yra geriausias klubo rezultatas šį sezoną.

Daviso ir LeBrono vedamas Los Andželo klubas dar iki pertraukos susikrovė įtikinamą persvarą (77:62) ir rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido.

Trečiojo kėlinio pabaigoje emocijų nesuvaldęs šeimininkų strategas Terry Stottsas pirmą kartą karjero buvo išvarytas iš aikštės.

Pirmojo kėlinio pabaigoje skaudžią traumą patyrė šeimininkų ekipos puolėjas Rodney Hoodas, kuriam plyšo Achilo sausgyslė ir jis veikiausiai šį sezoną ant parketo nebegrįš.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Davisas per 32 minutes pelnė 39 taškus (10/15 dvit., 2/6 trit., 13/15 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Tuo metu LeBronas aikštėje praleido 34 minutes ir spėjo pelnyti 31 tašką (7/14 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud.), atkovoti 7 kamuolius ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų komandoje su 29 pelnytais taškais (7/10 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais išsiskyrė Damianas Lillardas.

Šiltai prieš dvikovą su LeBronu pasisveikinęs „Blazers“ puolėjas Carmelo Antrhony aikštėje išbuvo 35 minutes ir per jas pelnė 15 taškų (3/10 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.) bei atkovojo 3 kamuolius.

„Blazers“: Damianas Lillardas 29 (7/10 dvit., 9/11 baud., 8 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 17 (8/12 dvit., 10 atk. kam.), Anfernee Simonsas, Carmelo Anthony ir C.J. McCollumas po 15, Kentas Bazemore'as 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 39 (10/15 dvit., 13/15 baud., 9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 31 (7/14 dvit., 8 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 15, JaVale'as McGee 13.