Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Denverio „Nuggets“ (14-6) aukštaūgis Nikola Jokičius nenutraukė Bostono „Celtics“ (16-5) pergalių serijos namų aikštėje.

26
28
50%
4/8
55%
6/11

Brado Stevenso vadovaujami šeimininkai 108:95 (33:26, 20:19, 32:19, 23:31) susitvarkė su „Nuggets“ ir iškovojo devintąją pergalę namuose šį sezoną iš tiek pat galimų.

„Celtics“ reikalus sutvarkė per tris kėlinius, po kurių komandas skyrė 21 taškas – 85:64.

„Tai ypatingas miestas žaisti ir treniruoti. Mūsų tikslas numeris 1 yra patikti Bostono žmonėms. Tikiuosi, kad mes tai pasiekėme“, – po rungtynių kalbėjo „Celtics“ strategas Stevensas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Jaysonas Tatumas per 30 minučių įmetė 26 taškus (6/11 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gretose, kuri patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes, asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pagerino Jokičius, pelnęs 30 taškų (12/16 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.). Serbas per 31 minutę dar spėjo atkovoti 10 kamuolių ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiais metais 20,7 taško, 11,1 atkovoto kamuolio ir 7,4 rezultatyvaus perdavimo vidurkius rinkdavęs Jokičius šį sezoną yra toli nuo tokių pasiekimų – 15,7 taško, 10,1 atkovoto kamuolio ir 6,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Nuggets“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi 4-oje vietoje, o „Celtics“ Rytuose žengia 2-oje pozicijoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 26 (6/11 dvit.), Jaylenas Brownas 21, Kemba Walkeris 19.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (12/16 dvit., 10 atk. kam.), Jamalas Murray 10, Monte Morrisas ir Michaelis Porteris po 9.