Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ nacionalinėse pirmenybėse atsigavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8-5) sugrįžo į pergalių kelią.

17
26
6
80%
4/5

Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai šeštadienį Lietuvios krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime namuose 88:78 (24:20, 28:24, 21:20, 15:14) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-10) krepšininkus.

„Neptūnas“ nuo varžovų nuosekliai tolti pradėjo jau susitikimo pradžioje, kai Mato Jogėlos baudos metimai po pirmojo kėlinio Klaipėdos komandai suteikė 4 taškų persvarą – 24:20.

Prasidėjus paskutinei antrojo kėlinio minutei „Neptūnas“ jau turėjo dviženklį pranašumą (52:41), tačiau 3 Juliaus Kazakausko taškai sušvelnino „Nevėžio“ deficitą iki 8 taškų – 44:52.

Trečiojo kėlinio pabaigoje prie dviženklio pranašumo priartėti „Neptūnui“ leido Tomo Delininkaičio baudos, po kurių Klaipėdos klubas įgijo 9 taškų persvarą – 73:64.

Nors likus 2 minutėms ir 36 sekundėms komandas skyrė vos 5 taškai (80:75), „Neptūnas“ greitai pabėgo į priekį ir šventė pergalę.

„Nevėžiui“ tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. Tuo metu „Neptūnas“ per pastarąsias septynerias rungtynes laimėjo šešis mačus.

Deividas Gailius ir Delininkaitis susitikime pataikė po 4 tritaškius ir taip vis neleido „Nevėžio“ komandai priartėti.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 22 (4/6 trit.), Osvaldas Olisevičius 17 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 16 (4/5 trit.), Simas Galdikas 10, Džiugas Slavinskas ir Andre Williamsonas po 6.

„Nevėžis“: Zakharas Vediščevas 12, Panagiotis Kalaitzakis 11, Arminas Urbutis ir Georgios Kalaitzakis po 10, Laurynas Beliauskas ir Julius Kazakauskas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Kristupas Žemaitis 7 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (6)
neptunas
kiek gali tempti su Dorsey nors ir be jo laimima tai kokia bus jo forma
2019-12-07
+6
Sunkiai Neptūnas kovojo,komandos veteranams teko tempti komandą.Atrodo duobelėj Neptūnas-pralaimėjimai Kaune ir Vengrijoje,gana sunki pergalė namie.Kas Dorsey yra,net treneris nežino,o Jogėla PG žaisdamas aiškiai ne savo rogėse jaučiasi.
2019-12-07
+11
Bl kas Dorsy yra??? Jokios nax info.. Uzpiso toks slaptumas!!
2019-12-07
+13
As
Bulotai ir arlauskai keiskite treneri kol ne vielų o tai pergalių ne būs matyti kol treneris 0 pergalių ne bus 🏀🏀