Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Utenos „Juventus“ apgynė savo namų tvirtovę. Žydrūno Urbono auklėtiniai 77:72 (23:18, 20:19, 18:19, 16:16) nugalėjo „Šiaulius“.

10
16
6
6

Po šios pergalės „Juventus“ išliko penktoje „Betsafe–LKL“ turnyrinės lentelės vietoje, o šiauliečiai tenkinasi 7-9 vietomis.

Uteniškiai nuo pat rungtynių pradžios įjungė aukščiausią pavarą. 9:0 persvarą įgijęs „Juventus“ pirmoje rungtynių pusėje neleido „Šiauliams“ įgyti kontrolės.

Skirtumas nuolat svyravo ties dviženkle riba, tačiau ištvermingai laikęsi šiauliečiai antrojo kėlinio pabaigoje švieslentėje tragedijos nepamatė (43:37).

„Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas puikiai išanalizavo šiauliečių puolimą. Iki pertraukos uteniškiai gynyboje tvarkėsi pagirtinai, o tai atsispindėjo „Šiaulių“ statistikos protokole – 22 proc. tritaškių ir 44 proc. dvitaškių.

Po pertraukos Utenos klubas dažnai spaudė šiauliečius nuo galinės linijos. Devyniese žaidę svečiai laikėsi per kovinį atstumą iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Nemenkai išsigąsti uteniškiai turėjo progą, kai „Šiauliai“ priartėjo iki keturių taškų ribos (74:70). Tada savo žodį tarė Bryantas Crawfordas – amerikietis tritaškiu padidino pranašumą iki 7 taškų ir nulėmė rungtynių baigtį.

Utenos ekipoje neišsiskyrė nei vienas krepšininkas. Keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o geriausią naudingumą iš jų pademonstravo Shannonas Scottas.

Amerikietis žaidė beveik 25 minutes ir pelnė 10 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Scottas surinko 16 naudingumo balų.

Šiauliečius į pergalę ištempti bandė šoklusis Kevinas Hardy. Pastarasis tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu rungtynių žaidėju (16 tšk. ir 27 naud. bal).

„Juventus“ šiose rungtynėse sulaukė pasveikusio Crawfordo. Amerikietis surinko 7 taškus ir 3 naudingumo balus.

Tiesa, namų komandai šeštadienį negalėjo padėti Vytautas Šulskis.

„Šiauliai“ vertėsi be Aisčio Pilausko ir Eimanto Stankevičiaus. Sudėtyje skyles atvėrė atsisveikinimai su Kristupu Žemaičiu bei latviu Daviu Geku.

„Juventus“: Marius Runkauskas, Julius Jucikas, Gytis Radzevičius po 12.

„Šiauliai“: Kevinas Hardy 16, Antanas Udras 14, Rokas Gustys 13.