Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime šventė „Šilutės“ (15-4) krepšininkai.

15
21
5
71%
5/7

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai šeštadienio vakarą išvykoje po atkaklios kovos 79:77 (24:22, 17:20, 17:21, 21:14) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (7-12) komandą.

Likus 2 minutėms ir 29 sekundėms Omaras Alstonas išlygino rezultatą (72:72), tačiau Marijus Užupis pataikė dvitaškį, Paulius Poška atsakė tolimu metimu ir „Šilutė“ buvo priekyje minimalia persvara – 75:74.

Beveik pusantros minutės trukusį taškų badą nutraukė Byrono Sanfordo baudų metimai, padidinę šilutiškių pranašumą iki 3 taškų – 77:74.

Tą patį B. Sanfordas pakartojo ir likus 3 sekundėms, kai po Pauliaus Semaškos pražangos realizavo abu baudų metimus bei padidino atotrūkį iki 5 taškų – 79:74.

Visgi P. Semaška dar spėjo atsakyti ir paskutinėmis kėlinio akimirkomis pataikė didelės reikšmės rungtynėms jau nebeturėjusį tritaškį, po kurio „Vytis“ vis vien turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Nors atkovojo gerokai daugiau kamuolių (47 prieš 35), „Vytis“ rungtynėse suklydo daugiau nei tris kartus, lyginant su šilutiškiais – Šakių komanda kamuolį pametė 22 kartus, o „Šilutė“ suklydo 7 sykius.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 18 (17 atk. kam., 25 naud. bal.), Paulius Semaška 12, Domantas Vilys (5 atk. kam.) ir Marijus Užupis po 10.

„Šilutė“: Omaras Alstonas 16 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 15 (5 atk. kam., 5 per. kam.), Simonas Serapinas 14, Andrius Gaidys 10 (5 atk. kam.), ..., Kemalas Canbolatas 4 (5 atk. kam.).