Nuotr.: Reuters – Scanpix

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias, Bobanas Marjanovičius surinko dvigubą dublį, o jų atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (16-6) ekipa šventė užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Fotogalerija

Teksaso valstijos klubas namuose 130:84 (31:28, 33:24, 40:14, 26:18) sutriuškino Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-17) krepšininkus.

Dončičius per 26 minutes pelnė 26 taškus (6/7 dvit., 2/8 trit., 8/10 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė vieną kamuolį, du kartus suklydo ir du sykius pažeidė taisykles.

Dar pirmajame kėlinyje slovėnas pasižymėjo įspūdingu perdavimu – po to, kai pikenrolo situacijoje jam užtvarą pastatė Dwightas Powellas, slovėnas aukštaūgiui kamuolį perdavė per nugarą.

Tuo metu serbas Marjanovičius per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/4 baud. met.), sugriebė 16 kamuolių, blokavo du metimus, atliko du rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir du kartus suklydo.

Marjanovičius dvigubą dublį užfiksavo pirmą kartą šį sezoną.

Tai buvo trečioji „Mavericks“ pergalė šį sezoną, kai varžovus Dalaso klubas pranoksta bent 40 taškų persvara.

„Mavericks“ tai buvo penktoji pergalė iš eilės. Tuo metu „Pelicans“ jau suklupo 8 sykius paeiliui.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 6/7 dvit.), Bobanas Marjanovičius 15 (16 atk. kam., 6/7 dvit.), Timas Hardaway ir Jalenas Brunsonas (4/4 dvit., 2/2 trit.) po 14, Kristapas Porzingis 13 (5 atk. kam.), Sethas Curry 11.

„Pelicans“: J.J. Redickas 15 (8/8 baud. met.), Brandonas Ingramas (4 atk. kam.) ir Jrue Holiday (4 rez. perd.) po 14, Jaxsonas Hayesas 11 (5 atk. kam.), Frankas Jacksonas 8.