Nuotr.: Lokomotiv Kuban
Nuotr. Lokomotiv Kuban

Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-4) klubas Vieningoje lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Lietuvių Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama ekipa namuose 74:76 (19:18, 24:21, 15:21, 16:16) nusileido Saratovo „Avtodor“ (3-5) komandai.

Markelas Starksas palaukė komandos draugo užtvaros, pasivarė kamuolį į kairiąją pusę ir, likus 3 sekundėms, švystelėjo tolimą metimą, kuris skriejo tinklelį ir išvedė „Avtodor“ į priekį – 76:74.

Nors „Lokomotiv“ minutės pertraukėlės metu bandė surasti sprendimą, kaip per sekundę pelnyti taškus ir išlyginti rezultatą, laiko tam nepakako, o Saratovo klubas šventė pergalę.

Kuzminskas buvo rezultatyviausias „Lokomotiv“ krepšininkas, per 29 minutes pelnęs 19 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 4 pražangas, tačiau 2 sykius pats pažeidęs taisykles, 4 kartus suklydęs ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Tuo metu Kalniečiui taip nesisekė – per 23 minutes jis įmetė vos 2 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit.), išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, du sykius suklydo, o jo efektyvumo grafoje buvo įrašytas 0.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 19 (6 atk. kam.), Johnny O‘Bryantas 17, Samas Dekkeris 13, Willas Cummingsas 11.

„Avtodor“: Elginas Cookas 22, Isaiah Hicksas 18, Markelas Starksas 13.

Atrinkti (0) Visi (4)
Propeleris
Siaip po timeouto Kuzia dar pataike paskutini tritaski galejusi isplest pergale bet vos vos pavelavo ismest kamuoli todel neiskaite.