Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Domantas Sabonis surinko sau įprastą dvigubą dublį, o Indianos „Pacers“ (15-8) grįžo į pergalių kelią.

19
26
15
2

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 104:103 (32:27, 34:33, 23:21, 15:22) palaužė Niujorko „Knicks“ (4-19).

Sabonis per 38 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 3/5 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Knicks“ lietuvis Ignas Brazdeikis aikštelėje nepasirodė.

„Pacers“ atitrūkti nesugebėjo visų rungtynių metu. Dougas McDermottas ketvirtojo kėlinio pradžioje smeigė tritaškį ir tai buvo vienintelis kartas, kuomet „Pacers“ turėjo dviženklę persvarą (92:81).

Vis tik, likus kiek daugiau nei 7 minutėms, Marcusas Morrisas smeigė tritaškį ir „Knicks“ deficitą nurėžė iki minimumo – 95:96.

Tuomet Sabonis įkrovė iš viršaus, Aaronas Holiday smeigė tritaškį, o Jeremy Lambas pelnė taškus su pražanga ir, likus 5 minutėms, „Pacers“ truktelėjo į priekį 6 taškais – 104:98.

„Pacers“ per paskutines 5 minutes nebesugebėjo pelnyti nė taško, tačiau sugebėjo atsilaikyti. Likus pusantros minutės, Morrisas pataikė dvitaškį bei sumažino šeimininkų atsilikimą iki 2 taškų (102:104).

Julius Randle‘as turėjo idealų šansą rezultatą išlyginti. Iki mačo pabaigos likus 0,1 sekundės prieš jį buvo prasižengta, tačiau puolėjas pataikė tik pirmąjį baudos metimą ir tai lėmė, kad „Pacers“ sugebėjo išnešti sveiką kailį.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 25 (5/9 dvit., 4/8 trit.), Julius Randle‘as 16 (6/17 dvit., 12 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 14 (6/9 dvit.), R.J. Barrettas 12 (3/8 dvit., 9 atk. kam.), Damyeanas Dotsonas 10.

„Pacers“: T.J. Warrenas 25 (8/14 dvit.), Domantas Sabonis 19 (8/11 dvit., 15 atk. kam.), Dougas McDermottas 16 (3/4 trit.), Jeremy Lambas 13 (3/10 dvit.), Aaronas Holiday 12.