Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Jonas Valančiūnas pataikė visus metimus iš žaidimo, tačiau Memfio „Grizzlies“ (6-16) suklupo trečiąjį kartą paeiliui.

19
28
11
75%
3/4

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 112:126 (36:32, 18:37, 30:28, 28:29) nusileido Jutos „Jazz“ (13-10) ekipai.

Valančiūnas per 21 minutę pelnė 10 taškų (5/5 dvit., 0/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Grizzlies“ nesėkmę lėmė itin prastas antras kėlinys. Jeffas Greenas ir Joe Inglesas smeigė po tritaškį, australas pridėjo taiklius baudų metimus, reidą link krepšio atliko Donovanas Mitchellas, o šeimininkai antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 18:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 50:38.

Apskritai, „Jazz“ antrąjį kėlinį laimėjo 37:18 ir į ilgąją pertrauką išėjo susikrovę 15 taškų pranašumą – 66:51.

„Grizzlies“ trečiajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų (75:82), bet Jutos krepšininkai atsakė atkarpa 8:0 ir mačo baigtis tapo aiški – 90:75.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Mitchellas pelnė 22 taškus (7/13 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei padarė 7 klaidas.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 22 (7/13 dvit., 7 kld.), Rudy Gobertas (8/9 dvit., 11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius (5/13 metimų) ir Jeffas Greenas (5/6 trit.) po 19, Royce‘as O‘Nealas 14 (4/4 trit.), Joe Inglesas 12 (10 rez. perd.), Emmanuelis Mudiay 11 (7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 26 (6/9 dvit., 3/9 trit.), Graysonas Allenas (5/6 dvit.) ir Jae Crowderis (2/8 trit.) po 13, Dillonas Brooksas (4/4 dvit., 0/5 trit.) ir Jonas Valančiūnas (5/5 dvit.) po 10.