Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Benas Simmonsas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (16-7) šventė triuškinamą pergalę.

34
40
75%
9/12
85%
11/13

Filadelfijos ekipa namuose 141:94 (36:18, 41:18, 26:31, 33:32) sumindė Klivlando „Cavaliers“ (5-17) klubą, kuriam tai buvo šeštasis pralaimėjimas paeiliui.

Simmonsas per 26 minutes pelnė 34 taškus (11/13 dvit., 1/1 trit., 9/12 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus bei kartą suklydo.

Įžaidėjas pasižymėjo ir taikliu tolimu metimu, kuris jam buvo antrasis NBA karjeroje.

„76ers“ visus reikalus sutvarkė itin greitai. Simmonsas pelnė pirmuosius 8 susitikimo taškus, dar vieną taiklų metimą pridėjo Mike‘as Scottas ir šeimininkai jau mačo pradžioje spurtavo 10:0.

Pirmajame ketvirtyje dominavę „76ers“ po 12-os sužaistų minučių turėjo dvigubą persvarą – 36:18. Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje, kurį Filadelfijos klubas laimėjo 41:18 ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 41 taško persvarą – 77:36.

Antroji susitikimo dalis tebuvo formalumas ir „76ers“ įsirašė 11-ąją namų pergalę iš tiek pat galimų.

„76ers“: Benas Simmonsas 34 (11/13 dvit., 7 rez. perd.), Mike‘as Scottas (6/7 dvit.) ir Trey Burke‘as (8/9 dvit.) po 21, Tobias Harrisas 15 (5/7 dvit.), Kyle‘as O‘Quinnas 10.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 17 (4/11 dvit., 3/9 trit.), Tristanas Thompsonas 12 (5/10 dvit.), Jordanas Clarksonas ir Collinas Sextonas (3/12 dvit.) po 10.

Simmonso pasirodymas:

Visi šios nakties rezultatai:

Dallas Mavericks New Orleans Pelicans 130-84 stat »
New York Knicks Indiana Pacers 103-104 stat »
Philadelphia 76ers Cleveland Cavaliers 141-94 stat »
Houston Rockets Phoenix Suns 115-109 stat »
Utah Jazz Memphis Grizzlies 126-112 stat »
Gruodžio 8 d., sekmadienis

Atrinkti (0) Visi (2)
Kiek džiaugsmo amerikiečiams suteikia tie Simmonso tritaškiai.Visi net atsistoja,ploja taip,lyg įmetus lemiamą metimą ar laimėjus titulą.Juokingai atrodo,tarsi gyvenime daugiau niekas kitas negali džiaugsmo suteikt.🙂