Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Carmelo Anthony nesusiklostė rungtynės prieš buvusį klubą, o jo atstovaujama Portlando „Trail Blazers“ (9-15) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

13
25
12
2

Portlando klubas savo aikštėje 96:108 (20:21, 27:34, 31:27, 18:26) pripažino Oklahomos „Thunder“(10-12) pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė du taškai (80:82), tačiau tuomet svečiai laimėjo atkarpą 23:11 (105:91) ir rungtynių laimėtojas abejonių nebekėlė.

Nugalėtojams po 21 tašką pelnė Shai Gilgeousas-Alexanderis (3/10 dvit., 2/4 trit., 9/12 baud.) ir Dennisas Schroderis (4/10 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.).

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Damianas Lillardas. Gynėjas per 39 minutes įmetė 26 taškus (6/12 dvit., 2/12 trit., 8/8 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

2017-2018 metų sezone „Thunder“ garbę gynęs Anthony pelnė 9 taškus, tačiau iš žaidimo pataikė tik 4 metimus iš 18 bandymų (3/13 dvit., 1/5 trit.). Puolėjas per 35 minutes atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius.

Šioje dvikovoje šeimininkų komanda pataikė tik 36 procentus savo metimų – 36 iš 100. Tuo metu „Thunder“ iš žaidimo atakavo 41,2 procentų tikslumu – 35 iš 85.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26 (2/12 trit., 8/8 baud.), C.J. McCollumas 20, Hassanas Whiteside'as 14 (10 atk. kam., 5 blk.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis ir Dennisas Schroderis po 21, Chrisas Paulas 20, Nerlensas Noelis 13 (12 atk. kam.), Danilo Gallinari 12 (1/8 trit.).