Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ (10-0) ekipa VTB Vieningoje lygoje po rezultatyvios kovos pratęsė savo pergalių seriją.

Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa išvykoje 108:101 (33:18, 22:26, 22:34, 31:23) įveikė kitą Eurolygoje rungtyniaujančią komandą Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-6).

Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidė svečiai, kurie ilsėtis išėjo turėdami 11 taškų pranašumą (55:44).

Visgi trečiajame kėlinyje „Zenit“ komanda surengė spurtą, kai Gustavo Ayonas pelnė dvitaškį, o Alexo Renfroe penki iš eilės pelnyti taškai šeimininkus priartino iki 5 taškų (66:71).

„Chimki“ pranašumą įrodinėti ėmė ketvirtajame kėlinyje. Iki jo pabaigos rungtyniauti likus 4 minutes, Anthony Gillas ir Devinas Bookeris pelnė po dvitaškį, Sergejus Monia smeigė tolimą metimą ir svečiai pirmavo 97:85.

Dar kartą varžovų pasivyti „Zenit“ ekipai nepavyko ir Rimo Kurtinaičio auklėtiniai šventė pergalę.

Šiose rungtynėse teisėjavo arbitras iš Lietuvos – Tomas Jasevičius.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Aleksejus Švedas, kuris per 37 aikštelėje praleistas minutes pelnė 30 taškų (7/12 dvit., 2/7 trit., 10/10 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 6 kartus suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

„Zenit“: Timas Abromaitis 23 (5 atk. kam.), Gustavo Ayonas 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Alexas Renfroe 17 (10 rez. perd., 4 kld.), Austinas Hollinsas 16, Willas Thomasas 12.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 30 (13 rez. perd., 34 naud. bal.), Sergejus Karasiovas 20, Anthony Gillas 15, Devinas Bookeris 14, Stefanas Jovičius 10 (5 rez. perd.).