Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo pasirūpino, jog Milvokio „Bucks“ (21-3) pergalių serija būtų pratęsta.

32
36
59%
10/17
15

Graiko vedamas Milvokio klubas namuose 110:101 (31:20, 21:20, 28:33, 30:28) pranoko Orlando „Magic“ ekipą.

Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 32 taškus (10/17 dvit., 2/5 trit., 6/12 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 kartus suklydo.

Tai buvo jau 15-asis graiko karjeros mačas, kuriame jis pelno 30 taškų, atkovoja 15 kamuolių bei atlieka 5 rezultatyvius perdavimus. Tokių 15 pasirodymų yra didžiausias skaičius NBA nuo 2013-2014 m. sezono, kuriame debiutavo Antetokounmpo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bucks“ persvara tesiekė 6 taškus (84:78), tačiau tuomet šeimininkai surengė pergalę lėmusį spurtą.

George‘as Hillas pataikė dvitaškį, Khrisas Middletonas smeigė tritaškį, pataikė dvitaškį bei realizavo dar vieną tolimą metimą ir atkarpą 10:6 laimėję „Bucks“ įgijo dviženklę persvarą – 94:84.

„Magic“ dar buvo sumažinę deficitą iki vienženklio, tačiau rimčiau užsikabinti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis jau su 12-uoju sezono pralaimėjimu.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (10/17 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 20 (4/8 dvit., 4/10 trit., 9 atk. kam.), Donte DiVincenzo 12 (3/5 dvit.), Ersanas Ilyasova 11, George‘as Hillas 10.

„Magic“: Evanas Fournier 26 (4/8 trit.), Terrence‘as Rossas 23 (4/8 dvit., 4/6 trit.), D.J. Augustinas (4/6 dvit., 1/6 trit.) ir Markelle‘as Fultzas (4/13 dvit., 9 rez. perd.) po 13, Aaronas Gordonas (13 atk. kam.) ir Jonathanas Isaacas (9 atk. kam.) po 10.