Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas šiąnakt pataikė tritaškius, surinko dvigubą dublį bei pakartojo sezono rezultatyvių perdavimų rekordą, o Memfio „Grizzlies“ (7-16) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

26
26
88%
7/8
56%
5/9

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 110:102 (29:20, 25:27, 35:32, 21:23) pranoko „Golden State Warriors“ (5-20) krepšininkus, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė per pastaruosius šešis susitikimus.

Valančiūnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 1/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Būtent pražangos pristabdė lietuvį nuo dar geresnio pasirodymo. Valančiūnas trečiajame kėlinyje užsidirbo 2 pražangas, o dar kartą taisykles pažeidė pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje. Lietuvis ant parketo grįžo ketvirčio viduryje, bet vos po kelių akimirkų užsidirbo šeštąją pražangą, kuri ir eliminavo uteniškį iš rungtynių.

„Grizzlies“ atitrūko po ilgosios pertraukos. Solomonas Hillas pataikė tritaškį, Graysonas Allenas ir Dillonas Brooksas pridėjo po dvitaškį, o svečiai spurtavo 10:1 bei įgijo dviženklę persvarą – 76:66.

Ketvirtajame kėlinyje Ja Morantas realizavo baudų metimus, Jarenas Jacksonas pataikė iš po krepšio, Morantas pridėjo dvitaškį ir „Grizzlies“ persvara išaugo iki 15 taškų (98:83), kurios pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po traumos atsigavęs Morantas, kuris pelnė 26 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 7/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus suklydo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (5/9 dvit., 7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 17 (3/7 trit.), Jarenas Jacksonas 16 (2/9 trit.), Graysonas Allenas 15 (3/4 trit.), Jonas Valančiūnas 13 (10 atk. kam.).

„Warriors“: D‘Angelo Russellas (2/12 dvit., 4/10 trit.) ir Alecas Burksas (2/4 trit.) po 18, Willie Cauley-Steinas 17 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Draymondas Greenas 16 (5/10 dvit.), Omari Spellmanas 10.