Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) atmetė Hjustono „Rockets“ protestą, kuris buvo pateiktas po rungtynių su San Antonijaus „Spurs“.

„Rockets“ susitikimą po dviejų pratęsimų kovos pralaimėjo 133:135, o pagrindinis protesto akcentas buvo neįskaitytas Jameso Hardeno dėjimas ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Vis tik NBA komisaras Adamas Silveris atmetė šį protestą, mat Hardenas neįskaityta dėjimą atliko iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 8 minutėms, o „Rockets“ tuo metu pirmavo 102:89. Savo pranešime Silveris teigė, kad „Rockets“ turėjo pakankamai laiko, jog galėtų ištaisyti šią klaidą.

Tiesa, be pasėkmių šis susitikimas nepraėjo.  Visi trys rungtynėse dirbę teisėjai buvo nubausti, nes netinkamai pritaikė trenerio iššūkio taisyklę. NBA taip pat teigė, kad dirbs su už tai atsakingu komitetu, jog tokie epizodai nepasikartotų.

Iš kitos pusės ko rockets purkštauja prapiso patys. Taip tų taškų nėra bet vistiek pakui paleido patys