Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Joelis Embiidas pasirūpino, jog Filadelfijos „76ers“ (18-7) namų rungtynėse nepajaustų pralaimėjimo kartėlio.

22
23
10
53%
8/15

Kamerūniečio vedami „76ers“ namuose 97:92 (26:27, 29:23, 28:26, 14:16) palaužė Denverio „Nuggets“ (14-8).

Embiidas per 31 minutę pelnė 22 taškus (8/15 dvit., 0/3 trit., 6/7 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 4 kartus suklydo.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, „76ers“ turėjo 7 taškų (95:88) persvarą, tačiau Gary Harrisas realizavo baudų metimus, o pačioje mačo pabaigoje savuosius taškus pelnė ir Nikola Jokičius, kuris svečių deficitą nurėžė iki trijų taškų – 92:95.

Likus 18,9 sekundės, „76ers“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Embiidas stojo mesti baudų metimų. Kamerūnietis šaltakraujiškai realizavo abu metimus, o Willo Bartono tolimas metimas tikslo nepasiekė, o „Nuggets“ leido ištiksėti visam laikui ir finalinė sirena paskelbė šeimininkų pergalę.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (8/15 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Tobias Harrisas 20 (5/13 dvit., 7 atk. kam.), Matisse‘as Thybulle‘as 13 (3/4 trit.), Alas Horfordas 11 (4/8 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam.).

„Nuggets“: Willas Bartonas 26 (8/12 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam.), Nikola Jokičius 15 (6/9 dvit., 1 rez. perd., 7 atk. kam.), Gary Harrisas 14 (4/7 dvit.), Paulas Millsapas 10.