Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Lietuvio Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo „Gaziantep“ (2-6) C grupėje patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

17
25
71%
5/7
12

Turkijos ekipa išvykoje 79:87 (21:30, 19:18, 24:21, 15:18) nusileido Atėnų „Peristeri“ klubui (5-3).

Vasiliauskas aikštelėje praleido 31 minutę, pasižymėjo 7 taškais (2/4 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė, 3 suklydo ir iš viso surinko 4 naudingumo balus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus vieną minutę, svečiai turėjo 5 taškų deficitą (78:83), tačiau jau kitoje atakoje Atėnų ekipoje dvitaškį pelnė Yanickas Moreira, „Gaziantep“ neužpuolė ir šeimininkai šventė pergalę.

„Peristeri“: Kingsley Moses 17 (12 atk. kam.), Williamas Hatcheris 15, Panagiotis Vasilopoulos 10, Scoochie Smithas 8.

„Giazentep“: Stefanas Jelovacas 18, Jasonas Richas 17, Ivanas Buva 15, Orhanas Haciyeva 9, Šarūnas Vasiliauskas 7.