Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Domantas Sabonis rungtyniavo universaliai ir kėsinosi į trigubą dublį, tačiau lietuviui iki tokio pasiekimo pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų.

29
35
100%
15/15
57%
4/7

Jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-9) savo aikštėje 122:117 (30:32, 31:25, 23:37, 38:23) įveikė Kemba Walkerio tempiamą Bostono „Celtics“ (17-6) ir reabilitavosi po pralaimėjimo Los Andželo „Clippers“ ekipai.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Sabonis per 35 minutes įmetė 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir užfiksavo 25 balų naudingumą.

20-ąjį sezono dvigubą dublį Lietuvos rinktinės centras surinko dar pirmoje susitikimo dalyje.

Svečių neišgelbėjo ir lyderio Kemba Walkerio sezono pasirodymas. Gynėjas sumetė 44 taškus, pataikydamas 7 iš 15 tritaškių, 9 iš 13 dvitaškių, 5 iš 7 baudų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius.

Pasibaigus pirmiesiems trims kėliniams, „Pacers“ dar buvo atsilikinėjančių vaidmenyje – 84:94, tačiau mačo lūžis įvyko ketvirtojo ketvirčio viduryje, kai rezultatą persvėrė Aarono Holiday taiklus tritaškis – 105:104.

Likus žaisti mažiau nei minutę, po Brado Wanamakerio taiklių baudų „Celtics“ deficitas tesiekė tašką – 113:114. Kitoje atakoje du taškus pelnė Sabonis, Wanamakeris vėl atsakė taikliu metimu, Malcolmas Brogdonas įmetė šešias baudas paeiliui ir padėjo tašką rungtynėse – 120:117.

„Celtics“ tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių pergalių paeiliui.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29 (8 rez. perd.), Aaronas Holiday 18, Justinas Holiday 17, Domantas Sabonis 15 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), T.J. Warrenas 14, Mylesas Turneris 11.

„Celtics“: Kemba Walkeris 44 (7/15 trit., 7 rez. perd.), Jaylenas Brownas 18 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 16 (4/13 metimai), Bradley Wanamakeris 12, Danielis Theisas 11 (6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (9)
.
Sabonis neretai pastato užtvarą į vieną pusę ir tada iškart į kitą pusę. Ar toks žaidimo elementas turi specialų terminą?
2019-12-12
+6
Nu blemba,vėl tų kelių perdavimų iki trigubo pritrūko.Bet tikiu,kad jau greitai Domantas taps pirmuoju lietuviu,atlikusiu trigubą dublį.Svarbu,kad specialiai jo nesivaiko,dirba savo darbą ir tas pasiekimas galiausiai ateis.
2019-12-12
+17
...
tikrai, kad pasimeto:)) Isijunk rungtynes gyvai, paziuresim kaip tau patiks jo "pasimetimai"