Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sunkiai kelius krepšio link radęs Jonas Valančiūnas iš žaidimo pataikė 3 metimus iš 9 ir pelnė 6 taškus, tačiau lietuvio indėlio stokojusiai Memfio „Grizzlies“ (8-16) pavyko pasiekti antrąją pergalę iš eilės.

27
20
100%
6/6
69%
9/13

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykos susitikime 115:108 (27:19, 24:32, 33:28, 31:29) pranoko Finikso „Suns“ (11-13) krepšininkus.

JV startavo rungtynėse nuo pat pradžių, žaidė 25 minutes, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prarado kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Įspūdingą dėjimą, prasidėjus paskutinei minutei ir „Grizzlies“ pirmaujant 109:105, atliko lietuvio bendražygis Ja Morantas.

Antrasis šių metų šaukimas, likęs vienas prieš Aroną Baynesą, savo greičiu aplenkė australą, o įsiveržęs į baudos aikštelę galiausiai sugrūdo kamuolį iš viršaus su visomis varžovo pastangomis jį blokuoti.

Po nerezultatyvios „Suns“ atakos pražangą išprovokavęs Morantas realizavo abu metimus, Devinas Bookeris, iš žaidimo per rungtynes pataikęs 6 iš 17 metimų, pasižymėjo dviem taškais, Dillonas Brooksas nuo baudų metimų linijos neklydo ir „Grizzlies“ išlaikė iniciatyvą – 115:107.

Morantas per 33 minutes įmetė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/5 baudos), išdalijo 6 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 kamuolius, po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

„Suns“: Frankas Kaminsky 24 (4/4 trit.), Ricky Rubio 22 (8 rez. perd.), Devinas Bookeris 15 (6/17 metimai, 10 rez. perd.), Kelly Oubre 14 (13 atk. kam.), Aronas Baynesas 12 (3/10 metimai), Cameronas Johnsonas 11.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Jarenas Jacksonas 24 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Ja Morantas (6 rez. perd., 4 atk. kam.) ir Jae Crowderis (7 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 13.

Atrinkti (0) Visi (6)
Su Morantu grizliai tikrai neprašovė.Pirmi metai,o jau puikiai komandą valdo,Conley rasta gerai pamaina.Pati komanda dabar tik trim pergalėm nuo tų pačių Suns atsilieka,kurie PO zonoje.Anksti dar kalbėti,bet Memfis išlaiko viltis gyvas dėl atkrintamųjų.
2019-12-12
+2
2019-12-12
-5
Grizzlies
kad tik 6 taskus sumete tai kaip palei antraste kad strigo tai gal neviskas taip sekes kad butu imetes 15 19 tasku
2019-12-12
Adevolo Okuladža
Prieš Baynesą neatsimenu kada Valančius buvo sužaidęs geras varžybas :) Nelabai parankus matyt jam.