Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Fantastišką šou Klivlande užkūręs Jamesas Hardenas nukalė Hjustono „Rockets“ (16-8) pergalę po atkaklios kovos.

55
47
56%
10/18
100%
5/5

Teksaso klubo superžvaigždė pelnė 55 taškus, iš kurių 20 – ketvirtajame kėlinyje, ir Mike'o D'Antoni auklėtiniai svečiuose triumfavo 116:110 (35:29, 29:28, 24:25, 28:28) prieš vietos „Cavaliers“ (5-19).

Charakterį demonstravusiai „Cavs“ komandai tai buvo aštuntasis pralaimėjimas iš eilės ir 14-as per paskutiniąsias 15 rungtynių.

Hardenas ketvirtajame kėlinyje pataikė 4 tritaškius, o iš viso per ketvirtį realizavo 7 iš 8 metimų.

Apskritai snaiperio sąskaitoje – 10 iš 16 dvitaškių, 10 iš 18 tritaškių, 5 iš 5 baudų, 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 blokuoti metimai, 6 klaidos ir 3 pražangos.

Dvikovoje likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Cavs“ dar buvo priekyje 108:107. Tada Hardenas įmetė dvitaškį iš baudos aikštelės, Jordanas Clarksonas suklydo, P.J. Tuckeris smeigė tritaškį, Clintas Capela įkrovė iš viršaus ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė – 116:110.

Russellas Westbrookas nugalėtojams per 37 minutes surinko 23 taškus (8/16 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos), 7 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius bei 6 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje jam atlikus dėjimą, „Rockets“ krito į labai gilią duobę, kai taškų nepelnė daugiau nei penkias minutes ir per tą atkarpą praleido net 25 taškus be atsako: iš 13 taškų persvaros (88:75) liko 11 taškų deficitas (88:99).

24 taškų spurtas – ilgiausia „Cavs“ atkarpa nuo 2009 metų gruodžio mėnesio mačo su Milvokio „Bucks“, kuriai buvo atseikėti 29 taškai iš eilės.

„Cavaliers“: Kevinas Porteris 24 (6/9 trit.), Collinas Sextonas 18, Kevinas Love'as (11 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas – po 17, Darius Garlandas ir Tristanas Thompsonas – po 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 55 (20/34 metimai, 8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 23 (9/20 metimai), Clintas Capela 10 (13 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Pasitausoję žaidę raketos,kam čia draskytis prieš vienus autsaiderių.Pamatęs Hardeno taškus,vėl galvojau sumetė kokį 20 baudų.Bet šį kartą pagrindą metimais susirinko,ir dar geru procentu.