Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Klivlendo „Cavaliers“ klubas. Jis išvykoje 87:92 (16:25, 24:22, 22:28, 25:17) nusileido absoliutiems lygos lyderiams Bostono „Celtics“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Cavaliers“ buvo pavykę priartėti iki 5 taškų (49:44), tačiau tada šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 10:2 ir susigrąžino solidžią 13 taškų persvarą (59:46).

Skirtumą svečiams pavyko sumažinti tik pačioje mačo pabaigoje. Likus žaisti 2 minutes ir 49 sekundes „Celtics“ dar turėjo 14 taškų pranašumą (90:76), bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę Klivlendo krepšininkai kiek sušvelnino skirtumą.

Praėjusias rungtynes dėl kvėpavimo takų infekcijos praleidęs Žydrūnas Ilgauskas mače prieš „Celtics“ per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškių), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (8 atk. kam.), Delonte‘as Westas 20, Wally Szczerbiakas 12, Joe Smithas 9, Žydrūnas Ilgauskas 8.

„Celtics“: Ray Allenas 22, Kevinas Garnettas 18 (11 atk. kam.), Leonas Powe‘as 13, Paulas Pierce‘as 12 (6 kld.), Glenas Davisas 9, Kendrickas Perkinsas 8, Rajonas Rondo 8 (8 rez. perd.).