Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Ir toliau lydere stipriausioje Senojo žemyno lygoje išliekanti Stambulo „Anadolu Efes“ (11-2) iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

22
31
9
60%
3/5

Ergino Atamano auklėtiniai ketvirtadienio vakarą Eurolygoje 81:73 (20:22, 18:16, 21:11, 22:24) nugalėjo Željko Obradovičiaus vadovaujamus Stambulo „Fenerbahče“ (5-8) krepšininkus.

5 iš 21 tolimo metimo realizavusi „Anadolu Efes“ užfiksavo mažiausiai per rungtynes pataikytų tritaškių skaičių. Iki šiol 6 metimus iš distancijos Stambulo komanda buvo pataikiusi spalio 31-ąją prieš Atėnų „Panathinaikos“.

Turkijos didmiesčio derbyje nusileidusi „Fenerbahče“ tuo pačiu prarado ir trijų iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Iki tol lygiai (38:38) su varžovais žaidusi „Fenerbahče“ į duobę krito po ilgosios pertraukos – „Anadolu Efes“ per 7 trečiojo kėlinio minutes spurtavo 15:5, o Luigi Datome dvitaškis ketvirčio pabaigoje Atamano kariaunos pranašumą apkirpo iki 10 taškų – 59:49.

Ketvirtąjį kėlinį „Anadolu Efes“ pradėjo dar viena gera atkarpa 14:7 ir, likus 4 minutėms ir 22 sekundėms, pirmavo 17 taškų (73:56). Visgi tuomet „Fenerbahče“ spurtavo 15:3 ir, likus 59 sekundėms, pasiekė 5 taškų deficitą – 71:76.

Į tai greitai atsakė Shane‘as Larkinas ir Krunoslavas Simonas, kurie pataikė dvitaškius ir atstatė 9 taškų persvarą, o „Anadolu Efes“ šventė pergalę.

Simonas buvo ne tik rezultatyviausias, bet ir naudingiausias „Anadolu Efes“ krepšininkas, per 33 minutes pelnęs 22 taškus (5/7 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

„Fenerbahče“: Derrickas Williamsas 16, Nando De Colo 13, Kostas Sloukas 12 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Luigi Datome (8 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius po 10.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas (9 atk. kam., 31 naud. bal.), Shane’as Larkinas 20 (11/12 baud. met., 24 naud. bal.), Sertacas Sanli 15 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (16)
asas
xaxaxa sistema viena krito snd..kita kris rytoi..du senbezdziai siemet eurolygos dugne su savo debiliska sistema sedi..jeigu ltu nepateks i olimpiada tai as bbd..per ta nedapista sistema
2019-12-12
-8
Prie ko cia kazkokia sistema rinktineje? Ar fizrukas, viska rinktineje susikes, dabar jau ne prie ko ir kalciausias liks Maskoliunas, kuris dabar bus priverstas traukti rinktine is meslo? Ijunkit smegenis, o ne su subine mastykit.
2019-12-12
+7
vien gerbiami ryto fanai komentuoja, koks žalgirio žaidimas blogas, nors visiškai nesistengdami sutvarkė tuos pačius galinguosius fuksininkus, kurie jau mandri po netikėtos pergalės ir rekordinių tritaškių, kaip jie nelaimės kaip klyšarankis Butkevičius net įmeta pirmam kelinyje 3 troicus, nusileiskit ant žemės burundukai vieną kartą, eurolygos lygis ne jums ir ne jums peikti Eurolygos komandas, kai patys esate gan apgailėtini.
2019-12-12
+7
ddadu
tai tu sakai zalgirio zaidimas grazus??traukia aki??kai dauguma macu baigia su maziau nej 70 tasku....
2019-12-12
-6
Gražiai juda šiame sezone Efesas.Puolimas puikiai veikia,Larkinas lyderiauja,kartais ir veteranas Simonas iššauna.Gerai suderinta komanda ir net Atamanas sugeba pažaboti žvaigždes.
to dadu
teisingai sneki...zalgiris net 7 kartus per 12 macu neiimete,ziureti zalgirio puolima,tai tas pats kai dalyvauti gimdyme...slykstu
2019-12-12
-3
ddadu
nenustebciau,jei obradovicius ir jasikevicius bus atleisti netrukus...vienas konkreciai per senas ir vadovaujasi senom taktikom kurios neveikia...kitas vadovaujasi grynai senio Obradoviciaus taktikomis...nenuostabu,kad tiek fenerbache,tiek zalgiris,per macus vos isbezda 70 tasku,ir zaidzia slyksciausia ir negraziausia krepsini visoje eurolygoje...net reitingai,rodo,kad jei nori greit uzigti,isijunk zalgirio arba fenerio maca,uzmigsi per 5 minutes