Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (5-8) stipriausioje Senojo žemyno lygoje patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

18
21
83%
5/6
100%
2/2

Graikijos ekipa ketvirtadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 93:77 (10:21, 20:20, 18:31, 29:21) nusileido karališkajam Madrido „Real“ (10-3) klubui.

Tai buvo jau aštuntoji Madrido komandos pergalė iš eilės ir tai toliau išlieka šiuo metu ilgiausia laimėtų rungtynių serija.

Į duobę „Olympiakos“ įkrito vos prasidėjus rungtynėms, kai 5 minučių atkarpą pralaimėjo 6:18, o po pirmojo kėlinio jau atsiliko dviženkliu deficitu – 10:21.

Panaši krizė Pirėjo klubą ištiko ir trečiajame kėlinyje, kuriame varžovai spurtavo 21:8 (62:39), o po Walterio Tavareso dvitaškio ketvirčio pabaigoje įgijo 24 taškų persvarą – 72:48.

Nors lemiamas dešimt minučių „Olympiakos“ laimėjo, Madrido klubo atotrūkis buvo per didelis, kad jį Pirėjo komandai pavyktų panaikinti, todėl „Real“ šventė pergalę.

„Real“ komandoje net penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Tuo metu „Olympiakos“ gretose tokių krepšininkų buvo keturi.

Susitikime dirbo arbitras iš Lietuvos – Gytis Vilius.

„Real“: Fabienas Causeur 18, Anthony Randolphas (4/9 trit.) ir Facundo Campazzo (3/6 trit., 6 rez. perd.) po 15, Trey Thompkinsas 12, Rudy Fernandezas 10, Jordanas Mickey 8.

„Olympiakos“: Willas Cherry ir Aleksandras Vezenkovas (5 atk. kam.) po 12, Willie Reedas (5 atk. kam.) ir Tayloras Rochestie (9 rez. perd.) po 11.