Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Joelis Embiidas sužaidė sezono rungtynes, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (19-7) svečiuose 115:109 (28:34, 28:25, 25:21, 34:29) įveikė Bostono „Celtics“ (17-7) krepšininkus.

38
42
56%
10/18
13

Embiidas per 36 minutes pelnė 38 taškus (10/18 dvit., 2/3 trit., 12/14 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Tai buvo rezultatyviausios Embiido sezono rungtynės. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 36 taškus.

Vien ketvirtajame kėlinyje Embiidas pelnė 16 taškų, o per paskutines 26 sekundes įmetė penkis baudos metimus iš šešių. Per paskutines 15 sekundžių Embiidas taip pat blokavo Danielio Theiso metimą.

Filadelfijos ekipa laimėjo ketvirtąjį mačą iš eilės ir aštuntąjį per devynerias rungtynes.

„Celtics“ pirmąjį kartą pralaimėjo namuose. Prieš tai šį sezoną Bostone klubas laimėjo visas 10 rungtynių.

Po šio mačo NBA liko tik dvi komandos, kurios dar nepralaimėjo savo aikštėje. Tai „76ers“ ir Majamio „Heat“.

Buvęs „Celtics“ žaidėjas Alas Horfordas, dabar vilkintis „76ers“ aprangą, turėjo praleisti susitikimą dėl kelio traumos. Šis trejus metus Bostone praleidęs krepšininkas sulaukė atsistojusių sirgalių plojimų.

„Celtics“: Kemba Walkeris 29 (8 rez. perd.), Enesas Kanteris 20 (10/12 dvit., 9 atk. kam.), Gordonas Haywardas 19 (5 rez. perd.), Danielis Theisas 16, Jaysonas Tatumas 15.

„76ers“: Joelis Embiidas 38 (10/18 dvit., 2/3 trit., 13 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike’as Scottas 15 (5/7 trit.), Joshas Richardsonas 14, Benas Simmonsas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Furkanas Korkmazas po 7.