Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Kauno „Žalgiris“ tokioje gilioje duobėje nebuvo pastaruosius penkerius metus. Žalgiriečiai namuose 82:86 nusileido „Valencia“ ekipai ir Eurolygoje patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės.

Fotogalerija

Po rungtynių Šarūnas Jasikevičius dėkojo fanams, tačiau neslėpė, jog komandoje pasigenda lyderystės.

„Dar vienas skausmingas vakaras mūsų sezone, bet reikia padėkoti fanams. Vėl gi yra įspūdinga, tikrai stengiamės, dirbame, jaučiame jų palaikymą, matome visus bilietų išpardavimus. Tai yra įspūdinga.

Norisi, kad (sirgaliai) išliktų su mumis. Nemanau, kad kažkas pasikeis, nes per pastaruosius metus atsirado gražus bendravimas tarp mūsų ir fanų. Reikia daugiau laiko nei galvojome, reikia paprasčiausiai augti, reikia, kentėti. Tą ir bandome daryti. Šiandien esame vaikų darželis. Galime daug ką sakyti, kur treneris šiandien nepataikė, ko žaidėjai nepadarė, bet mes darome per daug klaidų.

Jeigu pralaimėjome keturiais taškais, galima paimti aibę metimų paskutinę sekundę. Dvi situacijos, dėl kurių galima išprotėti tai du išsimetimai iš užribio, kurie kainavo kelis taškus paskutinėmis sekundėmis.

Kaip treneris turiu prisiimti atsakomybę už rizikavimą dėl Labeyrie, norėjome stabdyti Tobey ir Dubljevičių, kurie pastaruoju metu demonstravo puikią formą. Tą pasiekėme. Turiu prisiimti atsakomybę už keturis Labeyrie tritaškius, bet negaliu prisiimti atsakomybės už neatkovotus kamuolius, aibę zonų neuždarymų iš jo pusės. Patys žinote, kad nuo to (atsakomybės) nebėgsiu ir žaidybinis planas buvo rizikuoti ties juo. Bet planas nueina šuniui ant uodegos, kai šitaip pataiko Labeyrie.

Pas mus yra absoliutus yra vaikų darželis, nes nereaguojame į pastabas. Nemanau, kad žaidėjai nenori, bet paprasčiausiai reikia laiko. Kartais net negaliu pateisinti, kodėl pamirštame derinius po minutės pertraukėlės. Didžiausios mūsų žvaigždės išvažiavo, čia yra faktas. Iš septynių pasirašymų dauguma tikrai yra geri. Kažkur prašovėme, kas tikrai pasirašant tiek žaidėjų visų nepataikysi, bet vėlgi. Lauksime naujų žaidėjų, ieškosime lyderystės, kuri išsibarstė į kitus klubus ar patyrė traumas“, – po mačo kalbėjo Jasikevičius.

Rungtynių žaidėjas

Taškai
22
Naudingumas
22
Dvitaškiai
83%
5/6
Tritaškiai
80%
4/5

– Kas neveikė puolime per trečiąjį kėlinį?
– Kažkiek nepataikėme, kažkiek nesusikūrėme (metimų). Reikia žiūrėti video. Vėlgi, 6 tritaškiai iš 21 tritaškiai yra sunku, bet bent jau šeši.

– Lekavičius nežaidė ketvirtą kėlinį. Netiko jis?
– Už tai, kad mes kažkiek nesugebėjome savo sistemoje nesugebėjome jų sustabdyti. Reikėjo eiti besikeičiančiu gynėju. Kai kuriose situacijose net negaliu kaltinti žaidėjų, buvo pataikyta aibę sunkių metimų, bet visi tuos metimus pataiko prieš mus. Jeigu vienas žaidėjas yra pataikęs du tritaškius per visą sezoną, šiandien jis sumeta keturis. Reiškia esame tokie blogi, kad visi prieš mus įsižaidžia. Kada mes tai pakeisime, prieš mus nepataikys ir super metikai.

Taip ir būna visada. Nesinori auginti pralaimėtojų mentaliteto, bet komandos prieš mus sužaidžia labai gerai, reiškia jiems taip leidžiama žaisti.

– Landale‘as atrodė šiandien kantresnis puolime, bet kiek komandą baudė jo penkios pražangos?
– Baudė. Mes dabar rūbinėje kalbame apie žaidėjus, ką blogai mes padarėme, kur pralošiame. Matėsi, kad Jocko akys spindėjo, labai kovojo, (dirbo) labai solidžiai ten, kur tokių atlikdavo labai daug nesolidžių dalykų atlikdavo iš savo jaunystės. Taigi bent jau į detales tikrai kreipia dėmesį.

– Pirmoje pusėje šlubavo „Žalgirio“ gynyba. Kiek prie to prisidėjo Quino Colomo vadovavimas?
– Mūsų stepuotai prieš Colomą ir pagalbą iš kitų pusių buvo mėgėjų lygos lygio. Jis visą pirmą kėlinį prabėgiojo pakelta galva, reiškia nei mes jo spaudėme, nei mes jį atakavome išėjus iš visų pikenrolų su Dubljevičiumi. Teko priimti korekcijas ir vėlgi sakau, jog nesmagu, kai pataiko tie, ties kuriais buvo rizikuota, bet tai gali būti tik vienas dalykas: Liberye tritaškiai.

Negali būti įkirtimai, prasiveržimai, puolime atkovoti kamuoliai. Negali būti visko. Treneris gali išeiti prisiimti atsakomybę dėl rizikos ties Liberye. Kodėl aš jį rizikavau? Nėra sunku suprasti.

– Kaip manote, ko reikia komandai? Galbūt užsidaryti salėje, rodyti video?
– Salėje neužsidarysi, nes žaidžiame kas antrą dieną. Reikia žiūrėti video, kantriai. Čia nėra jokių stebuklingų lazdelių. Dirbsime kaip visą laiką. Po kiekvienų rungtynių analizuojame, rodome žaidėjams. Nežinau, kiek žaidėjams galima dar įkalti į galvą, nes frazės tos pačios, klaidos tos pačios. Rytoj rodysime šitų rungtynių video ir kaip dar kitaip. Čia stebuklingų dalykų nėra ir aš jais netikiu. Per krepšininko ir trumpą trenerio karjerą aš nesu matęs, kad kažkas kažką padarytų ir labai suveiktų.

Yra darbas, kantrybė, auginimasis naujų žvaigždžių. Laukiame, kol komandoje atsiras kažkoks lyderis. Kas yra lyderiai mes daugiau mažiau šiai dienai žinome. Reikia, kad jie vestų komandą kiekvienas rungtynes, o ne kas antras. Reikia, kad jie būtų. Jeigu turi per daug jaunų žaidėjų ir neturi lyderio, tai taip ir yra. 

Iš dalies viskas yra suprantama, bet nuimk detales. Iš pirmos pusės 47 (taškų) mes prasileidome 27 per savo klaidas. Pirmas 15 minučių nepadarome nė vienas baudos ar tai vieną ir paskui prasideda festivalis, kur atrodo, kad gerai žaidi puolime ir varžovui padarai baudą. Nueina dvi sumeta, dvi sumeta.


Rodyti komentarus
Atrinkti (2) Visi (68)
Mikas suris
Šie klubo veiksmai labiau primena rinkodaros taikymo principus. Tai bet kokiomis aplinkybėmis, kaina aukštinti Organizaciją, siųsti metodiškai nukreiptas žinutes išorinei aplinkai, kokie mes sirgaliai geri, nuostabūs. Klubas tai puiki Organizacija, nuostabūs vadovai, vadybininkai ir t.t. O kas yra žinoma kaip Organizacija tvarkosi, kokios jos biudžeto detalizuotos eilutės ir daug kitų su tai susijusių dalykų. Juk reikėtų suprasti ir dalykiškai pripažinti, kad šis krepšinio PROJEKTAS yra pilnai išlaikomas iš mūsų Kauno bendruomenės, mokesčių mokėtojų lėšų. Mes gi matome, kad kyla klausimų dėl skaidrumo, patikimumo, tai akį badantys ir neaiškūs kodėl per dideli kontraktai su Ulanovu, Jankūnu ir kitais, apie kuriuos praktiškai nežinome nieko. O tai būtina viešinti, supažindinti kur ir kaip leidžiami mūsų punigai. Per daug jau aukštinamas Motiejūnas, kuris tiesiog gražiai mus vynioja aplink pirštą, pats į šį Projektą neįdėjęs nuosavų lėšų, tai reiškia ir rizikų neturi, tuo pačiu ir atsakomybės visai neturi. Taip jeigu atidžiau paanalizavus problemos yra giliau, jos glūdi Organizacijos viduje, kurioje klęsti nepotizmas, aysakomybės nebuvimas, galimi piktnaudžiavimai suteiktais įgaliojimais, kas gražiai suslapstoma per Rinkodarines priemones, tai kokie mes puikūs, o jūs sirgaliai nuostabiausi pasaulyje. O turinys tai pridžiūvęs ar ne taip Motiejūnai. Ar ne laikas sugalvotas ir nutylimas "schemas" traukti į viršų, kurias laimina Matjošaitis. Kur Jūsų atskaitomybė už jums patkkėtą turtą ir lėšas? Kaip jūs ten gyvenate?
2019-12-14
-1
Atsakyti
Gėjus ambrazevičius
Dar reiktų pabrėžti neįgalius žurnalistus, kurie atrodo ne ką geriau nei Žalgiris. Po 7 pralaimėjimų iš eilės sėdi visi kaip peliukai ir bijo bet kokį aštresnį klausimą užduot neliečiamam treneriui. Apgailėtini veikėjai
2019-12-14
+12
Atsakyti
kunigas
O ka tu klaustum astraus?
2019-12-14
+8
Atsakyti
alio
manau baigti eurolygos sezona su 5-6 pergalem butu kazkas is fantastikos srities....ir virsytu lukescius sezono
2019-12-14
+6
Atsakyti
Norite susirasti merginą vienai nakčiai? Sveiki atvykę - http://getmeets.com
2019-12-14
-2
Atsakyti
x
Įdomu, su kuriais iš tų pirkinių buvo taip pataikyta... Ar nors vienas iš jų pranoko lūkesčius? Kas?. O kiek vilčių nepateisinusių? Mažiausiai pusė... Toks vaizdas, kad turime vidutinę Eurocup lygio komandą. Atrodo, kad net ir su KC Riversu buvo totaliai prašauta pro šalį, žaidėjas net savo šešėlio geriausiais laikais nebeprimena, geriau būtų Lukošiūnui davę minutes, vistiek visos rungtynės prapiltos... Sakyčiau, kad reikia laidot sezoną, perleist legionierius kitoms komandoms (jei kamnors jų reikia), tuo pačiu duodant jauniems žaisti, tikėtintis, kad gal kasnors išaugs, šį kartą padaryt tikrai gerą skautingą ir laukt vasaros.
2019-12-14
+5
Atsakyti
r
Tikrasis vaikų darželis yra komandos komplektacija terpsezonyje antrus metus iš eilės. Dėl prastos komplektacijos žaidimas buvo tragiškas ir beveik visą praėjusį sezoną - pralošta Rytui KMT, tris kartus Neptūnui, krūva pralaimėjimų Eurolygui. Pamenu 2019 vasary komentuodamas eilinį pralaimėjimą Šaras net suabejojo savo sistema. Ir sezono gale iš nevilties atsipalaidavusiai komandai pasisekė - nuo kovo susiklostė 6 varžybos iš eilės ir Žalgiris per fuksą išlindo į EL top8. Geriai to nebūtų atsitikę, nes ta proga bambaliniai pseudofanai vėl sudievino trenerį, pagavęs žvaigždę Šaras pasirašė milijono kontraktą ir vėl vietoj tarpsezonio komplektacijos išvažiavo su draugeliais žaisti golfą.
2019-12-14
+12
Atsakyti
ekspertas
iš jo liko tik pavardė.
2019-12-14
+3
Atsakyti
buru
tankina Zalgiris
2019-12-14
-2
Atsakyti
balnsas tarp gynybos ir puolimo... šiose rungtynėse nebuvo išlaikytas...
2019-12-14
+8
Atsakyti
nu ką... ką gali jums paskyti senių seniausias kepšinio gerbėjas... einu išgerti... tą patį siūlau padaryti žalgiriečiams... gal po to kas pagerės... tipo po pagirū...
2019-12-13
+14
Atsakyti
Leo
nu komandoj ziauri padetis , apart grigonio nieks negali improvizuot , visi tik prasti vykditojai,jaunimo isvis daugeli metu neatrandama, kai tik pradeda beg,mesk , tai dar kazkas gaunasi,o protinga jaskos zaidima ne sitiems grajokams zaisti .
2019-12-13
+5
Atsakyti
na
visi pralaimejimai logiski. Zalgiris neturi kureju, per aukstaugius kas nori tas eina ir grigonis iskrites, kur prisiimdavo lyderio vaidmeni. Jasikeicius gali kalbet apie tuos bonusus, baudas, praleidimus i stipriasias rankas, bet tos klaidos visados zalgiryje budavo po kiekvienu rungtyniu net ir tada kai zalgiry zaide micic, pangos, davies, taciau jos ir toliau kartosis rungtynes po rungtyniu. Seniau budavo zmones, kurie patempdavo komanda sunkiu momentu, o dabar tokie zaidejai arba zaidzia kituose klubuose, arba prarade ta sportine forma.
2019-12-13
+31
Atsakyti
Hddf
pats ta vaiku darzeli ir susirinko.
2019-12-13
-2
Atsakyti
Neptunas
Sventes kam nepatinka zalgeris nusimato pasakiskos. uz keliu dienu Efesas, po to isvykos i Chimkus, Munchena, namie Maccabi, ir po to combo, trys isvykos Realas,Zvezda, Pao
2019-12-13
+14
Atsakyti
Vilniaus Rytas
Tu rupinkis savo pasvinkusia silke nes pries Naujuosius nuo musu gausit i skura, zydriuk.
2019-12-13
-18
Atsakyti
kam jau kam
bet pralaimeti supistai valensijai yra milijarda didesne geda nei pralaimeti rytui ar pasvaliui kartu sudejus. naxui blret
2019-12-13
-10
Atsakyti
Sigis
tu jaska debilas treciam keliny isleidi janki ir milakni ir jieskai slieku
2019-12-13
+7
Atsakyti
N
pusk is zalgirio.elite
2019-12-13
+20
Atsakyti
vadas
ir dar bent puse algos palik Zalgiriui....Ir savo draugelius Milakni su Jankunu pasiimk....
2019-12-13
+3
Atsakyti
dovanoju bilieta
su vaizdu i atsarginiu suoleli bei treneri. (nes palaikyti nebeliko prasmes. Tik nuo siandien, bet nebeliko. nei kaledos su savo pramanytais stebuklais nepades)
2019-12-13
+2
Atsakyti
Dilmah
ką norėt iš invalidų projektėlio, jei brangiausias žaidėjas ulanov! taip pinigus išmėtyt, tai reikia dar sugebėt!
2019-12-13
+14
Atsakyti
ok ok
kai pasveiksi is visisko invalido iki pusiau invalido, tada pranesk ;)
2019-12-13
-17
Atsakyti
Iii
Tikiuos ateityje bus geras treneris bet siai dienai man jau jis nebeidomus ir atsibodes....gelbsti jy dar kažkiek menkas eurolygos mastais Žalgirio biudžetas...
2019-12-13
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 68

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Kauno Žalgiris
Valensijos Basket
55%
34/62
Metimai iš žaidimo
58%
30/52
24
Atkovoti kamuoliai
26
18
Rezultatyvūs perdavimai
21
9
Perimti kamuoliai
2
68%
28/41
Dvitaškiai
74%
17/23
80%
8/10
Baudų metimai
68%
13/19

Rungtynių žaidėjai

Edgaras  Ulanovas
16 PTS
6/12 FG
2/3 FT
Louis  Labeyrie
22 PTS
9/11 FG
0/0 FT
Jock  Landale
4 REB
2 DREB
2 OREB
Valensijos Basket
Keli žaidėjai
5 REB
Thomas  Walkup
7 AS
4 TO
29 MIN
Joaquin  Colom
9 AS
2 TO
25 MIN
Lukas  Lekavičius
15 EFF
67% 2P%
- 3P%
Joaquin  Colom
22 EFF
100% 2P%
60% 3P%