Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Ambicingoji Vilerbano ASVEL komanda ir toliau namų aikštėje guldo Eurolygos grandus. Šį kartą Prancūzijos klubas 5,4 tūkst. savų žiūrovų akivaizdoje 89:82 (20:24, 18:21, 32:16, 19:21) pakirto Milano „AX Armani Exchange“ su Artūru Gudaičiu.

18
22
75%
3/4
75%
3/4

Riešo traumą išsigydęs lietuvis po daugiau nei mėnesio sugrįžo į rikiuotę ir per 14 minučių įmetė 12 taškų (2/5 dvitaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, užsidirbo 1 bloką, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius prasižengė ir užfiksavo 13 balų naudingumą.

Italai po pirmosios mačo dalies pirmavo 45:38, tačiau per trečiąjį ketvirtį praleido dvigubai daugiau taškų nei pelnė – 32 taškus. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pusantros minutės, ASVEL pranašumas pasiekė 13 taškų (74:61) ir šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido.

Vilerbano komanda laimėjo po keturių nesėkmių iš eilės. Prancūzai namuose iškovojo penktą pergalę per septynis mačus, kuriuose buvo nusileista Stambulo gigantams – „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahče“.

Milano ekipai tai buvo penktasis pralaimėjimas per paskutiniąsias šešerias rungtynes.

ASVEL: Davidas Lighty 19, Jordanas Tayloras 18, Edwinas Jacksonas, Charlesas Kahudi ir Livio Jeanas-Charlesas – po 9.

„AX Armani Exchange“: Luisas Scola 14, Sergio Rodriguezas 13 (10 rez. perd.), Kalebas Tarczewski ir Artūras Gudaitis – po 12.