Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Antrą sykį iš eilės triumfavę „Barcelona“ (10-3) krepšininkai nutraukė Atėnų „Panathinaikos“ (8-5) keturių pergalių seriją.

23
30
7
100%
7/7

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai penktadienio vakaro Eurolygos susitikime namuose 98:86 (28:23, 27:24, 16:18, 27:21) nugalėjo Ricko Pitino komandą.

Likus 6 minutėms ir 7 sekundėms komandas, po DeShauno Thomaso tolimo metimo, skyrė vos 4 taškai – „Barcelona“ pirmavo 81:77. Visgi tuomet Malcolmas Delaney ir Adamas Hanga atsakė savais tritaškiais, Ioannis Papapetrou situaciją sušvelnino dvitaškiu, tačiau Katalonijos klubas buvo priekyje jau 8 taškais – 87:79.

„Barcos“ pranašumas iki rungtynių pabaigos vis augo, todėl nuaidėjus finalinei sirenai „Panathinaikos“ turėjo pripažinti penktąjį savo pralaimėjimą.

Nikola Mirotičius buvo naudingiausias ekipos krepšininkas, per 29 minutes įmetęs 23 taškus (5/6 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud. met.), sugriebęs 7 kamuolius ir užfiksavęs 30 balų efektyvumą.

Tuo metu „Panathinaikos“ gretose spindėjo dvigubą dublį surinkęs Nickas Calathes, pelnęs 13 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud. met.), atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 5 kamuolius bei užfiksavęs 26 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (7 atk. kam.), Malcolmas Delaney 17 (5/8 trit.), Brandonas Daviesas 12 (6 atk. kam.), Ante Tomičius 9 (5 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette‘as 19, Nickas Calathesas 13 (13 rez. perd., 5 atk. kam.), DeShaunas Thomasas 12, Tyrese‘as Rice‘as ir Ioannis Papapetrou (5 atk. kam.) po 10.