Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Domantas Sabonis tęsia savo dvigubų dublių seriją, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (17-9) skina pergales.

19
23
12
67%
4/6

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 110:100 (29:22, 34:26, 23:35, 24:17) pranoko Atlantos „Hawks“ (6-20) ekipą.

Sabonis per 32 minutes pelnė 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 kartus suklydo bei užsidirbo 4 pražangas.

„Pacers“ po pirmosios mačo dalies turėjo solidžią persvarą (63:48), bet prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Hawks“ savo deficitą nurėžė iki 3 taškų (83:86).

Lemiamo ketvirčio viduryje Trae Youngas pataikė metimą viena ranka, tačiau savo dvitaškiu atsakė Sabonis, o dar po du taškus pridėjo Aaronas Holiday bei Jeremy Lambas ir „Pacers“ atitrūko kiek saugesniu atstumu – 105:96.

Šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki 5 taškų, bet Malcolmas Brogdonas pataikė baudos metimą, o netrukus atliko reidą į baudos aikštelę bei taip išsprendė mačo baigtį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Brogdonas pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 4/6 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius bei 3 kartus suklydo.

„Hawks“: Trae Youngas 23 (6/20 dvit., 3/10 trit., 8 rez. perd.), DeAndre Hunteris 21 (7/12 dvit.), Jabari Parkeris 20 (8/10 dvit.), Alexas Lenas 11 (13 atk. kam.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 19 (6/13 dvit., 12 rez. perd., 8 atk. kam.), T.J. Warrenas 18 (7/14 dvit.), Dougas McDermottas 16 (3/3 trit.), T.J. McConnellas 13, Domantas Sabonis 12 (14 atk. kam.), Mylesas Turneris ir Jeremy Lambas po 11.