Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Nesulaikomai žaidžiantis Jamesas Hardenas toliau rūpinasi, jog Hjustono „Rockets“ (17-8) skintų pergales.

54
51
100%
6/6
67%
10/15

Barzdočiaus vedamas Teksaso klubas svečiuose 130:107 (28:22, 34:33, 34:23, 34:29) sutriuškino Orlando „Magic“ (11-14) ekipą.

Hardenas per 36 minutes pelnė 54 taškus (9/16 dvit., 10/15 trit., 6/6 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, 3 kartus suklydo bei užsidirbo 5 pražangas.

Hardenas taip pat antras rungtynes paeiliui pataikė 10 tritaškių. Tokį pasiekimą iki šiol buvo užfiksavęs tik „Golden State Warriors“ snaiperis Stephenas Curry.

„Rockets“ į priekį šovė po ilgosios pertraukos. Iš pradžių P.J. Tuckeris pataikė iš toli, o netrukus Hardenas smeigė du tritaškius paeiliui bei atkarpą 10:2 laimėję svečiai susikrovė 15 taškų persvarą – 72:57.

Trečiojo kėlinio pabaigoje tolimą metimą pataikė Benas McLemore‘as, Hardenas realizavo baudas, o „Rockets“ ketvirtį užbaigė dar vienu 10:2 spurtu ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami įtikinamą pranašumą – 96:78.

Per likusį laiką „Magic“ į rungtynes nebesugrįžo bei turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

„Magic“: Evanas Fournier 27 (6/11 trit.), Aaronas Gordonas 21 (7/10 dvit.), Terrence‘as Rossas 13 (2/7 trit.), Michaelas Carteris-Williamsas ir Jonathanas Isaacas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 54 (9/16 dvit., 10/15 trit.), Russellas Westbrookas 23 (8/15 dvit.), Benas McLemore‘as 18 (6/7 trit.), P.J. Tuckeris 12 (3/5 trit.), Clintas Capela 10 (11 atk. kam.).