Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas vėl buvo neįmenama mįslė varžovams, o Los Andželo „Lakers“ (23-3) šventė dar vieną pergalę.

33
32
78%
7/9
44%
4/9

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 113:110 (30:29, 21:30, 37:26, 25:25) palaužė Majamio „Heat“ (18-7) ekipą, kuriai šiame sezone tai buvo pirmasis pralaimėjimas namų arenoje.

Davisas per 38 minutes pelnė 33 taškus (7/11 dvit., 4/9 trit., 7/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Tuo metu LeBronas prie pergalės pridėjo 28 taškus (7/14 dvit., 4/8 trit., 2/4 baudos), 12 rezultatyvių perdavimų, 9 sugriebtus ir 1 perimtą kamuolį, tačiau taip pat padarė 8 klaidas.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, Duncanas Robinsonas smeigė tritaškį bei nurėžė „Heat“ deficitą iki 2 taškų (105:107). Vis tik Davisas atsakė tuo pačiu, o kitoje aikštelės pusėje Jimmy Butleris atliko sėkmingą reidą krepšio link ir paskutinė minutė prasidėjo svečiams pirmaujant 101:107.

Abi ekipos lemiamu metu stabtelėjo, tačiau likus 9 sekundėms, Kendrickas Nunnas smeigė tritaškį ir šeimininkai priartėjo per 1 tašką – 110:111.

Tuomet Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, bet atkovojo kamuolį puolime ir vėl stojo prie baudų metimų linijos. Kaip ir praėjusį kartą, Caldwellas-Pope‘as sugebėjo pataikyti tik vieną baudą ir, likus 4,2 sekundės, Majamio ekipai sužibo viltis.

„Heat“ paprašė minutės pertraukėlės ir tritaškiui metimui išvedė Butlerį, tačiau jo bandymas buvo netikslus bei finalinė sirena paskelbė „Lakers“ pergalę.

„Heat“: Jimmy Butleris 23 (9/15 dvit., 0/5 trit.), Derrickas Jonesas 17 (4/6 metimų), Kendrickas Nunnas 16 (5/9 dvit., 2/6 trit.), Kelly Olynykas 15 (3/4 dvit.), Bamas Adebayo 12 (5/11 dvit., 12 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 33 (7/11 dvit., 4/9 trit., 10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (7/14 dvit., 4/8 trit., 12 rez. perd., 9 atk. kam., 8 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15 (5/6 dvit.), Avery Bradley 10 (5/6 dvit.).