Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Įspūdingą pergalę LKL pirmenybėse išplėšė Utenos „Juventus“ (7-7) komandą, kuri likus žaisti pustrečios minutės dar atsilikinėjo septynių taškų deficitu.

Fotogalerija

Per likusį laiką nė taško nepraleidę Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštėje 80:76 (23:18, 20:28, 14:18, 23:12) paguldė Klaipėdos „Neptūną“ (8-6) ir laimėjo trečią kartą iš eilės.

Gyčiui Masiuliui iš toli pataikius paskutinį klaipėdiečių metimą, Tomo Rinkevičiaus vadovaujamas klubas buvo priekyje 76:69.

Po minutės pertraukėlės Darius Tarvydas atsakė tritaškiu, Žygimantas Janavičius užsidirbo bloką, bet ataką išgelbėjo kamuolį puolime atkovojęs Simas Galdikas.

Kamuolį priėmęs Masiulis išprovokavo pražangą ir stojo prie baudų metimų linijos, nuo kurios dukart netiksliai atakavo krepšį.

Kitoje atakoje Marius Runkauskas pataikė sudėtingą dvitaškį, Masiulio tolimas metimas skriejo pro šalį ir iniciatyva priklausė „Juventus“ žaidėjams.

Ignui Vaitkui realizavus vidutinį metimą, rezultatas tapo lygus 76:76, Deividas Gailius nesėkmingai atakavo krepšį, o Runkauskas sumetė abi baudas ir išvedė uteniškius į priekį – 78:76.

Lemiamos „Neptūno“ atakos metu Tomas Delininkaitis prarado kamuolį, emociškai sprogęs Rinkevičius užsidirbo techninę pražangą ir Runkauskas taikliomis baudomis uždarė rungtynes – 80:76.

Dvikovos MVP tapęs Julius Jucikas per 30 minučių sumetė 16 taškų (6/10 dvitaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 9 kamuolius, blokavo 3 metimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas 14, Ignas Vaitkus ir Byronas Crawfordas – po 10.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis ir Deividas Gailius – po 13, Džiugas Slavinskas 11, Gytis Masiulis 10 (2/8 metimai).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (14)
silvestras
cia dar gerai,turnyrinei lentelei laikosi,su tokiais zaidejais kaip Sedekerskis ir musu centrai.Janavicius taip pat neispudingai,klaidu aibe,is po krepsio neimeta.Baisu ziureti ir Neptuna ir aplamai LKL-a...
Edma
isdauze silkes :D vaziuokit i merdejancia klaipeda ir treniruokites kaip kasi zaist ! loooosers
2019-12-14
-12
VaidasKLP
Matosi jau uzmirsai kaip pries pora savaiciu tavo wilenska raudona kekse gavo Klaipedoje, raudonskudurini.
2019-12-14
+5
subyrejo neptunas nes janavicius jau nebetempia tiek rungtyniu vienas zaist.kada gryzta dorsey?jei artimiausiu metu jo nebus,sezona europoj tikrai galima laidot.tas pats su centru,verkiant neptunui reikia centimetru po krepsiu